Nissan Juke 2013

Evidováno
147
Způsobilost na STK
96,0 %
Ø nájezd (medián)
75 365 km
Dovezeno (22 ks)
15 %

Způsobilé na 30 dnů 3,9 % · Nezpůsobilé 0,1 % (celkem 4,0 % bez plné způsobilosti, z 1 086 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 138 750 Kčmedián 166 342 Kčdo 181 462 Kč

V roce 2013 eviduje registr Nissanu Juke 147 vozů. Křivka prodejů je už za vrcholem a začíná klesat. V provozu jich zůstává 139 vozů (94,6 %); ze zahraničí dovezeno 22 vozů (15,0 %).

Ročník 201396,0 %
Model celkem95,6 %
Značka celkem93,1 %

Jak ročník stárne

Nissanu Juke 2013 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 12 let klesla plná způsobilost o 6,5 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky98,7 %20 000 až 50 000 km
6 let94,4 % -
8 let94,4 % -
10 let92,9 % -
12 let92,2 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.6 Benzín 86 kW (68,0 %), 1.6 Benzín 140 kW (10,2 %), 1.6 Benzín 69 kW (7,5 %).

Nejčastější barva je bílá (38,1 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 086 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2013 mělo plnou způsobilost 96,0 %. Model jako celek dosahuje 95,6 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 96,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,9 % a „Nezpůsobilé“ 0,1 % ze všech prohlídek (celkem 4,0 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 75 365 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 46 876 až 112 917 km. To odpovídá asi 5 797 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Praze (42,1 %), pak následují Jihomoravský kraj a Moravskoslezský kraj.

Podíl dovozů (15,0 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení32023,6 %
Podvozek a části připevněné k podvozku31523,3 %
Brzdové zařízení23317,2 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav1339,8 %
Výhledy1279,4 %
Řízení997,3 %
Identifikace vozidla715,2 %
Obtěžování okolí564,1 %

Nejčastější závady STK

1
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
127×
2
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
114×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
93×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
86×
5
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
82×
6
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
66×
7
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
50×
8
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
44×

Na co se zaměřit u ročníku 2013

Závady, které technici u Nissanu Juke 2013 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.

ZávadaČastěji
Radiální vůle rejdového čepuNápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.2.2.1B2,66×
Vůle v pákovém mechanismu řízeníŘízení · kód 2.1.3.1.1B2,01×

Další vážné závady se v našich datech neobjevují častěji, než je u stejně starých vozů běžné.

Jak číst tabulku: první dvě čísla říkají, kolikrát na tisíc prohlídek technici závadu zapsali - u těchto vozů a u stejně starých vozů celkem. Sloupec Častěji je poměr mezi nimi. U malého počtu prohlídek ho držíme blíž k průměru, aby jedna dvě závady nevypadaly jako pravidlo. Drobné závady (A) na STK nevadí, ukazují spíš, jak se o vůz staral předchozí majitel.
Menší vzorek: 1 165 prohlídek, čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021

Kdy se tyto závady objevují poprvé

Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.

ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Radiální vůle rejdového čepukód 5.1.2.2.110 let128
Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.110 let443
Vůle v pákovém mechanismu řízeníkód 2.1.3.1.112 let86

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

2,5 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 608 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2013

MotorPočetSTK~cena
1.6 Benzín 86 kW10096,4 %164 282 Kč

Cenový odhad

138 750
od Kč
166 342
medián Kč
181 462
do Kč

Při nájezdu kolem 95 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km211 000 Kč
75 000 km189 000 Kč
100 000 km166 000 Kč
125 000 km154 000 Kč
150 000 km141 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Nissan Juke ročníku 2013 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 166 342 Kč (při mediánovém nájezdu 94 500 km). Běžné rozpětí je od 138 750 do 181 462 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 196 498 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 100 000 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 211 000 Kč, s nájezdem 150 000 km na 141 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Nissanu Juke 2013 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo45,5 % · 10 vozidel
  • Rakousko18,2 % · 4 vozidla
  • Francie13,6 % · 3 vozidla
  • Belgie4,5 % · 1 vozidlo
  • Itálie4,5 % · 1 vozidlo
  • ostatní země13,6 % · 3 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha37,0 % · 402 prohlídek
  • Jihomoravský kraj26,0 % · 282 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj24,9 % · 270 prohlídek
  • ostatní12,2 % · 132 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá38,1 % · 56 vozidel
  • Černá16,3 % · 24 vozidel
  • Červená14,3 % · 21 vozidel
  • Šedá8,8 % · 13 vozidel
  • Hnědá5,4 % · 8 vozidel
  • ostatní17,0 % · 25 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
59,7 %
evidováno u 458 vozů
Tažné zařízení
8,6 %
evidováno u 66 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 28,7 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 98,6 %EURO 6 · 1,4 %

Majitelé a osud v registru

Z 767 vozů Nissanu Juke 2013 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
56,7 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
2 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
0,7 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
56,2 %
vyvezeno 43,2 % · zaniklo 0,4 %

Jiné ročníky Nissanu Juke

Proklepněte konkrétní Nissan Juke 2013

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.