Nissan Juke 2014

Evidováno
136
Způsobilost na STK
94,8 %
Ø nájezd (medián)
68 702 km
Dovezeno (18 ks)
13 %

Způsobilé na 30 dnů 5,2 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 5,2 % bez plné způsobilosti, z 943 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 163 000 Kčmedián 189 900 Kčdo 209 000 Kč

Ročník 2014 Nissanu Juke má v českých registrech 136 vozů. Počet registrací po vrcholu postupně klesá. V provozu zůstává 122 vozů (89,7 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 18 vozů (13,2 %).

Ročník 201494,8 %
Model celkem95,6 %
Značka celkem93,1 %

Jak ročník stárne

Nissanu Juke 2014 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 12 let klesla plná způsobilost o 11,9 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky97,2 %20 000 až 50 000 km
6 let96,8 % -
8 let95,5 % -
10 let91,7 % -
12 let85,3 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.6 Benzín 86 kW (41,9 %), 1.2 Benzín 85 kW (25,7 %), 1.6 Benzín 69 kW (11,8 %).

Barevně převládá bílá (26,5 %), druhá nejčastější je červená (18,4 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 943 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2014 mělo plnou způsobilost 94,8 %. Model jako celek dosahuje 95,6 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 0,8 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 94,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,2 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 5,2 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,2 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 2013 (96,0 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 68 702 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 41 838 až 102 063 km. To odpovídá asi 5 725 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Praze (37,4 %), pak následují Středočeský kraj a Moravskoslezský kraj.

Podíl dovozů (13,2 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Brzdové zařízení21521,4 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení20620,5 %
Podvozek a části připevněné k podvozku18418,3 %
Řízení10310,3 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav10210,2 %
Výhledy10110,1 %
Obtěžování okolí939,3 %

Nejčastější závady STK

1
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
105×
2
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
100×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
60×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
58×
5
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
52×
6
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
38×
7
Plynné emise zážehových motorů překračují hodnoty stanovené výrobcem.
Obtěžování okolí · kód 8.2.1.2.1
37×
8
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
37×

Na co se zaměřit u ročníku 2014

Závady, které technici u Nissanu Juke 2014 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.

ZávadaČastěji
Radiální vůle rejdového čepuNápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.2.2.1B2,11×

Další vážné závady se v našich datech neobjevují častěji, než je u stejně starých vozů běžné.

Jak číst tabulku: první dvě čísla říkají, kolikrát na tisíc prohlídek technici závadu zapsali - u těchto vozů a u stejně starých vozů celkem. Sloupec Častěji je poměr mezi nimi. U malého počtu prohlídek ho držíme blíž k průměru, aby jedna dvě závady nevypadaly jako pravidlo. Drobné závady (A) na STK nevadí, ukazují spíš, jak se o vůz staral předchozí majitel.
Menší vzorek: 1 009 prohlídek, čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021

Kdy se tyto závady objevují poprvé

Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.

ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Radiální vůle rejdového čepukód 5.1.2.2.110 let128
Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.110 let443
Poškozené prachovky řízeníkód 2.1.3.7.110 let301

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

4,2 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 643 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2014

MotorPočetSTK~cena
1.6 Benzín 86 kW5794,8 %189 900 Kč

Cenový odhad

163 000
od Kč
189 900
medián Kč
209 000
do Kč

Při nájezdu kolem 93 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km229 000 Kč
75 000 km206 000 Kč
100 000 km190 000 Kč
125 000 km177 000 Kč
150 000 km162 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Nissan Juke ročníku 2014 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 189 900 Kč (při mediánovém nájezdu 93 030 km). Běžné rozpětí je od 163 000 do 209 000 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 222 088 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 121 070 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 229 000 Kč, s nájezdem 150 000 km na 162 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Nissanu Juke 2014 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo61,1 % · 11 vozidel
  • Francie22,2 % · 4 vozidla
  • Rakousko5,6 % · 1 vozidlo
  • Slovensko5,6 % · 1 vozidlo
  • země neurčena5,6 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha32,2 % · 304 prohlídek
  • Středočeský kraj29,3 % · 276 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj24,6 % · 232 prohlídek
  • ostatní13,9 % · 131 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá26,5 % · 36 vozidel
  • Červená18,4 % · 25 vozidel
  • Černá14,7 % · 20 vozidel
  • Šedá11,0 % · 15 vozidel
  • Žlutá8,1 % · 11 vozidel
  • ostatní21,3 % · 29 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
42,1 %
evidováno u 288 vozů
Tažné zařízení
11,7 %
evidováno u 80 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 34,4 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 93,2 %EURO 6 · 6,8 %

Majitelé a osud v registru

Z 684 vozů Nissanu Juke 2014 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
53,4 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
2 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
0,8 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
57,5 %
vyvezeno 41,1 % · zaniklo 1,0 %

Jiné ročníky Nissanu Juke

Proklepněte konkrétní Nissan Juke 2014

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.