Nissan Juke 2019
Malý vzorek. V evidenci jsou u tohoto ročníku 58 vozidel, takže s jedním vozem se procenta hýbou víc než u větších skupin. Čísla jsou z evidence jako všude jinde. Stránka modelu vychází z většího počtu záznamů.
Způsobilé na 30 dnů 2,8 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 2,8 % bez plné způsobilosti, z 218 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 239 506 Kčmedián 261 004 Kčdo 304 634 Kč
Ročník 2019 Nissanu Juke má v českých registrech 58 vozů. V provozu zůstává 53 vozů (91,4 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 0 vozů (0,0 %).
Jak ročník stárne
Nissanu Juke 2019 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.
| Stáří | Způsobilost | Prostřední polovina |
|---|---|---|
| 4 roky | 97,4 % | - |
| 6 let | 98,0 % | - |
Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.6 Benzín 83 kW (94,8 %), 1.2 Benzín 85 kW (5,2 %).
Nejčastější barva je bílá (32,8 % všech kusů).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 218 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2019 mělo plnou způsobilost 97,2 %. Model jako celek dosahuje 95,6 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,6 procentního bodu).
Plnou způsobilost mělo 97,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,8 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 2,8 % bez plné způsobilosti).
Meziročně je plná způsobilost o 1,5 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2018 (95,7 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 37 377 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 23 656 až 58 309 km. To odpovídá asi 5 340 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je v Praze (48,4 %), pak následují Moravskoslezský kraj a Středočeský kraj.
Podíl dovozů (0,0 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Motorizace ročníku 2019
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 1.6 Benzín 83 kW | 55 | 97,5 % | 269 809 Kč |
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 76 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 25 000 km | 309 000 Kč |
| 50 000 km | 281 000 Kč |
| 75 000 km | 261 000 Kč |
| 100 000 km | 253 000 Kč |
| 125 000 km | 234 000 Kč |
Cenový odhad
Typická tržní cena Nissan Juke ročníku 2019 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 261 004 Kč (při mediánovém nájezdu 75 590 km). Běžné rozpětí je od 239 506 do 304 634 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.
Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 308 971 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 214 104 Kč.
S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 309 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 234 000 Kč.
Z registru vozidel
Složení Nissanu Juke 2019 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Hlavní město Praha48,2 % · 105 prohlídek
- Moravskoslezský kraj27,1 % · 59 prohlídek
- Středočeský kraj24,3 % · 53 prohlídek
- ostatní0,5 % · 1 prohlídka
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Bílá32,8 % · 19 vozidel
- Červená19,0 % · 11 vozidel
- Modrá15,5 % · 9 vozidel
- Černá12,1 % · 7 vozidel
- Šedá10,3 % · 6 vozidel
- ostatní10,3 % · 6 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 51,9 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Co z toho plyne pro kupujícího
Ročník 2019 patří u Juke k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 1,6 procentního bodu nad průměrem modelu.
Proklepněte konkrétní Nissan Juke 2019
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.