Mitsubishi Galant 1996

Evidováno
242
Způsobilost na STK
92,9 %
Ø nájezd (medián)
210 467 km
Dovezeno (66 ks)
27 %

Způsobilé na 30 dnů 4,0 % · Nezpůsobilé 1,4 % (celkem 5,4 % bez plné způsobilosti, z 834 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 23,9 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Ročník 1996 Mitsubishi Galantu má v českých registrech 242 vozů. Vrchol popularity je za námi, registrace postupně ustupují. V provozu zůstává 32 vozů (13,2 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 66 vozů (27,3 %).

Ročník 199692,9 %
Model celkem92,7 %
Značka celkem93,7 %

Jak ročník stárne

Mitsubishi Galantu 1996 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
14 let79,4 % -
16 let81,2 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.8 Benzín (51,2 %), 1.8 Benzín 85 kW (17,8 %), 2.0 Nafta (10,7 %).

Nejčastější barva je zelená-metal (32,6 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 834 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1996 mělo plnou způsobilost 92,9 %. Model jako celek dosahuje 92,7 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 92,9 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,0 % a „Nezpůsobilé“ 1,4 % ze všech prohlídek (celkem 5,4 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 2,0 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 1995 (94,9 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 8,3 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 210 467 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 172 708 až 253 345 km. To odpovídá asi 7 016 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Jihomoravském kraji (38,3 %), pak následují Středočeský kraj a Praha.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku76347,8 %
Brzdové zařízení39024,4 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení19512,2 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav1408,8 %
Řízení1096,8 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
269×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
159×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
141×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
101×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
89×
6
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
71×
7
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
62×
8
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
54×

Motorizace ročníku 1996

MotorPočetSTK~cena
1.8 Benzín 85 kW4392,1 %–

Z registru vozidel

Složení Mitsubishi Galantu 1996 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Rakousko7,6 % · 5 vozidel
  • Německo3,0 % · 2 vozidla
  • Nizozemsko1,5 % · 1 vozidlo
  • země neurčena87,9 % · 58 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Jihomoravský kraj15,8 % · 132 prohlídek
  • Středočeský kraj14,6 % · 122 prohlídek
  • Hlavní město Praha10,9 % · 91 prohlídek
  • ostatní58,6 % · 489 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Zelená metalíza32,6 % · 79 vozidel
  • Modrá metalíza18,6 % · 45 vozidel
  • Stříbrná11,6 % · 28 vozidel
  • Šedá metalíza11,6 % · 28 vozidel
  • Červená metalíza7,9 % · 19 vozidel
  • ostatní17,8 % · 43 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Katalyzátor
49,6 %
evidováno u 139 vozů
ABS
43,2 %
evidováno u 121 vozů
Airbag
33,6 %
evidováno u 94 vozů
Tažné zařízení
28,9 %
evidováno u 81 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 1,4 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 2 · 50,0 %EURO 1 · 50,0 %

Jiné ročníky Mitsubishi Galantu

Proklepněte konkrétní Mitsubishi Galant 1996

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.