Mitsubishi Galant 1995

Evidováno
456
Způsobilost na STK
94,9 %
Ø nájezd (medián)
197 196 km
Dovezeno (165 ks)
36 %

Způsobilé na 30 dnů 2,7 % · Nezpůsobilé 1,0 % (celkem 3,7 % bez plné způsobilosti, z 1 347 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 27,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Pro Mitsubishi Galant ročníku 1995 eviduje registr 456 vozů. Křivka prodejů je už za vrcholem a začíná klesat. Aktivně jezdí 72 vozů (15,8 %), dovoz tvoří 36,2 % ročníku (165 vozů).

Ročník 199594,9 %
Model celkem92,7 %
Značka celkem93,7 %

Jak ročník stárne

Mitsubishi Galantu 1995 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 14 let a 18 let klesla plná způsobilost o 2,2 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
14 let83,4 % -
16 let85,6 % -
18 let81,3 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.8 Benzín (51,1 %), 2.0 Benzín (14,9 %), 2.0 Nafta (11,2 %).

Barevně převládá zelená-metal (20,4 %), druhá nejčastější je modrá-metal (17,1 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 347 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1995 mělo plnou způsobilost 94,9 %. Model jako celek dosahuje 92,7 %, tento ročník je tedy o 2,1 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 94,9 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,7 % a „Nezpůsobilé“ 1,0 % ze všech prohlídek (celkem 3,7 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 8,4 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 197 196 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 162 645 až 240 686 km. To odpovídá asi 6 361 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Jihomoravském kraji (39,0 %), pak následují Středočeský kraj a Praha.

Vysoký podíl dovozů (36,2 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku84246,0 %
Brzdové zařízení42223,1 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení19810,8 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav19110,4 %
Řízení1276,9 %
Výhledy502,7 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
271×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
165×
3
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
158×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
129×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
99×
6
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
86×
7
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
80×
8
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
60×

Motorizace ročníku 1995

MotorPočetSTK~cena
1.8 Benzín 85 kW4194,7 %–

Z registru vozidel

Složení Mitsubishi Galantu 1995 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo3,0 % · 5 vozidel
  • Rakousko1,2 % · 2 vozidla
  • Nizozemsko0,6 % · 1 vozidlo
  • země neurčena95,2 % · 157 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Jihomoravský kraj12,3 % · 166 prohlídek
  • Středočeský kraj11,0 % · 148 prohlídek
  • Hlavní město Praha8,3 % · 112 prohlídek
  • ostatní68,4 % · 921 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Zelená metalíza20,4 % · 93 vozidel
  • Modrá metalíza17,1 % · 78 vozidel
  • Šedá metalíza16,4 % · 75 vozidel
  • Červená metalíza12,9 % · 59 vozidel
  • Stříbrná9,6 % · 44 vozidel
  • ostatní23,5 % · 107 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Katalyzátor
52,8 %
evidováno u 255 vozů
Tažné zařízení
26,7 %
evidováno u 129 vozů
ABS
21,7 %
evidováno u 105 vozů
Airbag
14,1 %
evidováno u 68 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 0,6 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 1 · 100,0 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 1995 patří u Galantu k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 2,1 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Mitsubishi Galantu

Proklepněte konkrétní Mitsubishi Galant 1995

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.