Mitsubishi Galant 1993

Evidováno
556
Způsobilost na STK
95,2 %
Ø nájezd (medián)
200 746 km
Dovezeno (250 ks)
45 %

Způsobilé na 30 dnů 2,8 % · Nezpůsobilé 0,6 % (celkem 3,4 % bez plné způsobilosti, z 1 245 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 29,6 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Pro Mitsubishi Galant ročníku 1993 eviduje registr 556 vozů. Žádný jiný ročník nemá v registrech více kusů. Aktivně jezdí 84 vozů (15,1 %), dovoz tvoří 45,0 % ročníku (250 vozů).

Ročník 199395,2 %
Model celkem92,7 %
Značka celkem93,7 %

Jak ročník stárne

Mitsubishi Galantu 1993 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 16 let a 18 let klesla plná způsobilost o 3,3 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
16 let85,9 % -
18 let82,6 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.8 Benzín (41,7 %), 2.0 Benzín (30,4 %), 2.0 Nafta (11,2 %).

Barevně převládá červená-metal (16,5 %), druhá nejčastější je zelená-metal (13,7 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 245 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1993 mělo plnou způsobilost 95,2 %. Model jako celek dosahuje 92,7 %, tento ročník je tedy o 2,5 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 95,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,8 % a „Nezpůsobilé“ 0,6 % ze všech prohlídek (celkem 3,4 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 7,4 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 200 746 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 160 253 až 245 046 km. To odpovídá asi 6 083 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Jihomoravském kraji (39,0 %), pak následují Středočeský kraj a Praha.

Vysoký podíl dovozů (45,0 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku36252,4 %
Brzdové zařízení17124,7 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení8912,9 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav6910,0 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
130×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
69×
3
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
60×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
46×
5
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
35×
6
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
35×
7
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
26×
8
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
25×

Z registru vozidel

Složení Mitsubishi Galantu 1993 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo1,2 % · 3 vozidla
  • Rakousko1,2 % · 3 vozidla
  • země neurčena97,6 % · 244 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Jihomoravský kraj7,1 % · 89 prohlídek
  • Středočeský kraj6,1 % · 76 prohlídek
  • Hlavní město Praha5,1 % · 63 prohlídek
  • ostatní81,7 % · 1 017 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Červená metalíza16,5 % · 92 vozidel
  • Zelená metalíza13,7 % · 76 vozidel
  • Stříbrná11,2 % · 62 vozidel
  • Modrá metalíza10,3 % · 57 vozidel
  • Šedá metalíza9,9 % · 55 vozidel
  • ostatní38,5 % · 214 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Katalyzátor
52,4 %
evidováno u 287 vozů
Tažné zařízení
24,8 %
evidováno u 136 vozů
ABS
19,5 %
evidováno u 107 vozů
Airbag
9,1 %
evidováno u 50 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 0,7 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 1 · 100,0 %

Majitelé a osud v registru

Z 548 vozů Mitsubishi Galantu 1993 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
30,5 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
3,1 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
16,2 %
vyvezeno 2,4 % · zaniklo 78,1 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 1993 patří u Galantu k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 2,5 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Mitsubishi Galantu

Proklepněte konkrétní Mitsubishi Galant 1993

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.