Mazda 5 2012

Evidováno
108
Způsobilost na STK
95,0 %
Ø nájezd (medián)
145 195 km
Dovezeno (53 ks)
49 %

Způsobilé na 30 dnů 4,5 % · Nezpůsobilé 0,4 % (celkem 4,9 % bez plné způsobilosti, z 758 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 2,2 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 111 115 Kčmedián 122 988 Kčdo 143 680 Kč

Mazda 5 ročníku 2012 má v ČR 108 vozů. V provozu jich zůstává 104 vozů (96,3 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 49,1 % (53 vozů).

Ročník 201295,0 %
Model celkem93,6 %
Značka celkem93,8 %

Jak ročník stárne

Mazdy 5 2012 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 14 let klesla plná způsobilost o 2,7 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky93,8 % -
6 let100,0 % -
8 let93,2 % -
10 let89,0 % -
12 let90,1 % -
14 let91,0 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.6 Nafta 85 kW (34,3 %), 1.8 Benzín 85 kW (33,3 %), 2.0 Benzín 110 kW (32,4 %).

Barevně převládá šedá (29,6 %), druhá nejčastější je černá (19,4 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 758 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2012 mělo plnou způsobilost 95,0 %. Model jako celek dosahuje 93,6 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,4 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 95,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,5 % a „Nezpůsobilé“ 0,4 % ze všech prohlídek (celkem 4,9 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 2,1 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2011 (92,9 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 145 194 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 102 936 až 183 807 km. To odpovídá asi 10 371 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Jihomoravském kraji (35,9 %), pak následují Moravskoslezský kraj a Středočeský kraj.

Vysoký podíl dovozů (49,1 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku40736,5 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení25222,6 %
Brzdové zařízení16514,8 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav807,2 %
Řízení776,9 %
Výhledy686,1 %
Obtěžování okolí665,9 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
176×
2
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
114×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
106×
Zobrazit dalších 5 závad
4
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
85×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
82×
6
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
55×
7
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
45×
8
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
25×

Cenový odhad

111 115
od Kč
122 988
medián Kč
143 680
do Kč

Při nájezdu kolem 179 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
100 000 km173 000 Kč
150 000 km140 000 Kč
200 000 km114 000 Kč
250 000 km100 000 Kč
300 000 km77 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Mazda 5 ročníku 2012 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 122 988 Kč (při mediánovém nájezdu 179 116 km). Běžné rozpětí je od 111 115 do 143 680 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 159 900 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 96 690 Kč.

S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 173 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 77 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Mazdy 5 2012 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo71,7 % · 38 vozidel
  • Rakousko11,3 % · 6 vozidel
  • Belgie3,8 % · 2 vozidla
  • Itálie3,8 % · 2 vozidla
  • Dánsko1,9 % · 1 vozidlo
  • ostatní země5,7 % · 3 vozidla
  • země neurčena1,9 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Jihomoravský kraj19,1 % · 145 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj17,8 % · 135 prohlídek
  • Středočeský kraj16,4 % · 124 prohlídek
  • ostatní46,7 % · 354 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá29,6 % · 32 vozidel
  • Černá19,4 % · 21 vozidel
  • Modrá metalíza12,0 % · 13 vozidel
  • Stříbrná metalíza8,3 % · 9 vozidel
  • Bílá7,4 % · 8 vozidel
  • ostatní23,1 % · 25 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
33,0 %
evidováno u 103 vozů
ABS
15,7 %
evidováno u 49 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 64,4 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 97,0 %EURO 4 · 2,5 %EURO 6 · 0,5 %

Jiné ročníky Mazdy 5

Proklepněte konkrétní Mazdu 5 2012

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.