Lancia Delta 2011

Malý vzorek. V evidenci jsou u tohoto ročníku 51 vozidel, takže s jedním vozem se procenta hýbou víc než u větších skupin. Čísla jsou z evidence jako všude jinde. Stránka modelu vychází z většího počtu záznamů.

Evidováno
51
Způsobilost na STK
96,1 %
Ø nájezd (medián)
134 967 km
Dovezeno (10 ks)
20 %

Způsobilé na 30 dnů 3,8 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 3,8 % bez plné způsobilosti, z 495 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 2,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 55 720 Kčmedián 79 999 Kčdo 89 900 Kč

V roce 2011 eviduje registr Lancie Delty 51 vozů. V provozu jich zůstává 41 vozů (80,4 %); ze zahraničí dovezeno 10 vozů (19,6 %).

Ročník 201196,0 %
Model celkem94,7 %
Značka celkem93,3 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.6 Nafta 88 kW (33,3 %), 1.4 Benzín 88 kW (27,5 %), 1.4 Benzín 103 kW (11,8 %).

Barevně převládá bílá (25,5 %), druhá nejčastější je černá (21,6 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 495 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2011 mělo plnou způsobilost 96,0 %. Model jako celek dosahuje 94,7 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,4 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 96,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,8 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 3,8 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 134 967 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 91 065 až 186 792 km. To odpovídá asi 8 998 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (41,0 %), pak následují Moravskoslezský kraj a Jihomoravský kraj.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku15240,5 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení13134,9 %
Brzdové zařízení9224,5 %

Nejčastější závady STK

1
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
64×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
40×
3
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
39×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
33×
5
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
28×
6
U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy).
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.4
25×
7
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
22×
8
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
21×

Cenový odhad

55 720
od Kč
79 999
medián Kč
89 900
do Kč

Při nájezdu kolem 209 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
100 000 km132 000 Kč
150 000 km102 000 Kč
200 000 km82 000 Kč
250 000 km72 000 Kč
300 000 km60 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Lancia Delty ročníku 2011 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 79 999 Kč (při mediánovém nájezdu 209 400 km). Běžné rozpětí je od 55 720 do 89 900 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 117 825 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 55 429 Kč.

S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 132 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 60 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Lancie Delty 2011 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Itálie40,0 % · 4 vozidla
  • Německo40,0 % · 4 vozidla
  • Polsko10,0 % · 1 vozidlo
  • Švýcarsko10,0 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha23,4 % · 116 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj19,2 % · 95 prohlídek
  • Jihomoravský kraj14,5 % · 72 prohlídek
  • ostatní42,8 % · 212 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá25,5 % · 13 vozidel
  • Černá21,6 % · 11 vozidel
  • Šedá15,7 % · 8 vozidel
  • Černá metalíza7,8 % · 4 vozidla
  • Červená7,8 % · 4 vozidla
  • ostatní21,6 % · 11 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
40,9 %
evidováno u 45 vozů
Katalyzátor
10,0 %
evidováno u 11 vozů
Tažné zařízení
8,2 %
evidováno u 9 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 45,5 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 96,0 %EURO 4 · 4,0 %

Jiné ročníky Lancie Delty

Proklepněte konkrétní Lancii Deltu 2011

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.