Lancia Delta 1995

Evidováno
196
Způsobilost na STK
96,2 %
Ø nájezd (medián)
162 708 km
Dovezeno (176 ks)
90 %

Způsobilé na 30 dnů 2,4 % · Nezpůsobilé 0,5 % (celkem 2,9 % bez plné způsobilosti, z 580 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 23,6 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

V roce 1995 eviduje registr Lancie Delty 196 vozů. Jde zároveň o rok s nejvyšším počtem registrací tohoto modelu v ČR. V provozu jich zůstává 29 vozů (14,8 %); ze zahraničí dovezeno 176 vozů (89,8 %).

Ročník 199596,2 %
Model celkem94,7 %
Značka celkem93,3 %

Jak ročník stárne

Lancie Delty 1995 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
14 let89,2 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.6 Benzín (40,3 %), 1.8 Benzín (16,8 %), 1.9 Nafta (11,2 %).

Barevně převládá červená-základní (20,9 %), druhá nejčastější je modrá-metal (12,8 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 580 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1995 mělo plnou způsobilost 96,2 %. Model jako celek dosahuje 94,7 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,5 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 96,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,4 % a „Nezpůsobilé“ 0,5 % ze všech prohlídek (celkem 2,9 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 2,2 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 1994 (94,0 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 6,6 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 162 708 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 128 309 až 199 777 km. To odpovídá asi 5 249 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Moravskoslezském kraji (37,3 %), pak následují Jihomoravský kraj a Středočeský kraj.

Vysoký podíl dovozů (89,8 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku30641,8 %
Brzdové zařízení20227,6 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení9513,0 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav7710,5 %
Řízení527,1 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
117×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
68×
3
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
57×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
56×
5
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
54×
6
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
33×
7
U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy).
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.4
27×
8
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
26×

Z registru vozidel

Složení Lancie Delty 1995 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo4,0 % · 7 vozidel
  • Itálie3,4 % · 6 vozidel
  • Německo (NDR)1,1 % · 2 vozidla
  • země neurčena91,5 % · 161 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Moravskoslezský kraj10,9 % · 63 prohlídek
  • Jihomoravský kraj9,5 % · 55 prohlídek
  • Středočeský kraj8,8 % · 51 prohlídek
  • ostatní70,9 % · 411 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Červená základní20,9 % · 41 vozidel
  • Modrá metalíza12,8 % · 25 vozidel
  • Červená metalíza11,7 % · 23 vozidel
  • Šedá metalíza10,2 % · 20 vozidel
  • Černá9,2 % · 18 vozidel
  • ostatní35,2 % · 69 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
54,9 %
evidováno u 112 vozů
Airbag
36,3 %
evidováno u 74 vozů
Katalyzátor
29,4 %
evidováno u 60 vozů
Tažné zařízení
12,3 %
evidováno u 25 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 2,5 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 2 · 80,0 %EURO 1 · 20,0 %

Jiné ročníky Lancie Delty

Proklepněte konkrétní Lancii Deltu 1995

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.