Lancia Delta 1992

Evidováno
74
Způsobilost na STK
95,4 %
Ø nájezd (medián)
126 475 km
Dovezeno (53 ks)
72 %

Způsobilé na 30 dnů 2,2 % · Nezpůsobilé 1,1 % (celkem 3,3 % bez plné způsobilosti, z 183 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 29,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Pro Lancii Deltu ročníku 1992 eviduje registr 74 vozů. Křivka popularity ještě stoupala - vrchol přijde o pár let později. Aktivně jezdí 15 vozů (20,3 %), dovoz tvoří 71,6 % ročníku (53 vozů).

Ročník 199295,3 %
Model celkem94,7 %
Značka celkem93,3 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.6 Benzín (75,7 %), 1.6 Benzín 66 kW (9,5 %), 2.0 Benzín (5,4 %).

Barevně převládá červená-základní (29,7 %), druhá nejčastější je bílá (12,2 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 183 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1992 mělo plnou způsobilost 95,3 %. Model jako celek dosahuje 94,7 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 0,7 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 95,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,2 % a „Nezpůsobilé“ 1,1 % ze všech prohlídek (celkem 3,3 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 4,4 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 1991 (90,9 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 7,3 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 126 474 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 89 033 až 156 550 km. To odpovídá asi 3 720 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (50,8 %), pak následují Praha a Zlínský kraj.

Vysoký podíl dovozů (71,6 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
18×
2
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
10×
3
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
9×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
8×
5
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
8×
6
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
8×
7
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
6×
8
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
5×

Z registru vozidel

Složení Lancie Delty 1992 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo3,8 % · 2 vozidla
  • země neurčena96,2 % · 51 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj16,9 % · 31 prohlídek
  • Hlavní město Praha8,7 % · 16 prohlídek
  • Zlínský kraj7,7 % · 14 prohlídek
  • ostatní66,7 % · 122 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Červená základní29,7 % · 22 vozidel
  • Bílá12,2 % · 9 vozidel
  • Modrá metalíza12,2 % · 9 vozidel
  • Zelená metalíza10,8 % · 8 vozidel
  • Černá9,5 % · 7 vozidel
  • ostatní25,7 % · 19 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Katalyzátor
51,2 %
evidováno u 41 vozů
Tažné zařízení
12,5 %
evidováno u 10 vozů
ABS
7,5 %
evidováno u 6 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 1,2 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 1 · 100,0 %

Jiné ročníky Lancie Delty

Proklepněte konkrétní Lancii Deltu 1992

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.