Hyundai Trajet 2006
Způsobilé na 30 dnů 7,4 % · Nezpůsobilé 0,7 % (celkem 8,1 % bez plné způsobilosti, z 870 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 4,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Hyundai Trajet ročníku 2006 má v ČR 88 vozů. Počet registrací po vrcholu postupně klesá. V provozu jich zůstává 38 vozů (43,2 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 11,4 % (10 vozů).
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 82 kW (65,9 %), 2.0 Benzín 103 kW (21,6 %), 2.0 Benzín+LPG 103 kW (12,5 %).
Barevně převládá stříbrná-metal (25,0 %), druhá nejčastější je šedá-metal (17,0 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 870 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2006 mělo plnou způsobilost 91,6 %. Model jako celek dosahuje 90,9 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 0,6 procentního bodu).
Plnou způsobilost mělo 91,6 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 7,4 % a „Nezpůsobilé“ 0,7 % ze všech prohlídek (celkem 8,1 % bez plné způsobilosti).
Meziročně je plná způsobilost o 1,5 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2005 (90,0 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 185 722 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 131 744 až 238 245 km. To odpovídá asi 9 286 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).
Nejvíc kusů je v Praze (41,2 %), pak následují Středočeský kraj a Plzeňský kraj.
Podíl dovozů (11,4 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 856 | 38,7 % |
| Brzdové zařízení | 487 | 22,0 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 384 | 17,4 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 214 | 9,7 % |
| Výhledy | 146 | 6,6 % |
| Řízení | 123 | 5,6 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Motorizace ročníku 2006
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 2.0 Nafta 82 kW | 58 | 91,3 % | – |
Z registru vozidel
Složení Hyundai Trajetu 2006 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo40,0 % · 4 vozidla
- Belgie20,0 % · 2 vozidla
- Dánsko10,0 % · 1 vozidlo
- Itálie10,0 % · 1 vozidlo
- země neurčena20,0 % · 2 vozidla
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Hlavní město Praha20,5 % · 178 prohlídek
- Středočeský kraj16,8 % · 146 prohlídek
- Plzeňský kraj12,4 % · 108 prohlídek
- ostatní50,3 % · 438 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Stříbrná metalíza25,0 % · 22 vozidel
- Šedá metalíza17,0 % · 15 vozidel
- Zelená metalíza10,2 % · 9 vozidel
- Červená základní8,0 % · 7 vozidel
- Černá5,7 % · 5 vozidel
- ostatní34,1 % · 30 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 31,9 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Proklepněte konkrétní Hyundai Trajet 2006
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.