Ford Grand C-Max 2014

Evidováno
79
Způsobilost na STK
96,7 %
Ø nájezd (medián)
143 935 km
Dovezeno (45 ks)
57 %

Způsobilé na 30 dnů 3,3 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 3,3 % bez plné způsobilosti, z 485 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 97 000 Kčmedián 124 900 Kčdo 144 599 Kč

Ročník 2014 Fordu Grand C-Maxu má v českých registrech 79 vozů. Křivka prodejů je už za vrcholem a začíná klesat. V provozu zůstává 71 vozů (89,9 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 45 vozů (57,0 %).

Ročník 201496,7 %
Model celkem96,0 %
Značka celkem93,2 %

Jak ročník stárne

Fordu Grand C-Maxu 2014 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 12 let klesla plná způsobilost o 9,3 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky95,2 % -
6 let97,7 % -
8 let95,5 % -
10 let94,3 % -
12 let85,8 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.6 Nafta 85 kW (32,9 %), 1.0 Benzín 92 kW (17,7 %), 2.0 Nafta 103 kW (13,9 %).

Barevně převládá modrá (21,5 %), druhá nejčastější je bílá (16,5 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 485 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2014 mělo plnou způsobilost 96,7 %. Model jako celek dosahuje 96,0 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 0,6 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 96,7 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,3 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 3,3 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 143 934 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 95 534 až 189 667 km. To odpovídá asi 11 995 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (38,4 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (57,0 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení24531,1 %
Podvozek a části připevněné k podvozku16621,1 %
Obtěžování okolí15319,4 %
Brzdové zařízení9512,1 %
Výhledy779,8 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav526,6 %

Nejčastější závady STK

1
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
89×
2
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
89×
3
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
55×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Zařízení k omezení emisí namontované výrobcem chybí, je změněno nebo je zjevně poškozené. V případě vozidla vybaveného filtrem pevných částic s emisní normou EURO 5 (V), EURO 6 (VI) je tato podmínka splněna také v případě, že je naměřena hodnota kouřivosti vyšší než 0,25 m
Obtěžování okolí · kód 8.2.2.1.1
54×
5
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
54×
6
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
46×
7
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
46×
8
Naměřená hodnota kouřivosti přesahuje úroveň korigovaného součinitele absorpce uvedenou na štítku výrobce.
Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.1
44×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

1,1 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 946 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Cenový odhad

97 000
od Kč
124 900
medián Kč
144 599
do Kč

Při nájezdu kolem 189 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
100 000 km165 000 Kč
150 000 km141 000 Kč
200 000 km116 000 Kč
250 000 km98 000 Kč
300 000 km78 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Ford Grand C-Maxu ročníku 2014 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 124 900 Kč (při mediánovém nájezdu 188 609 km). Běžné rozpětí je od 97 000 do 144 599 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 149 000 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 95 528 Kč.

S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 165 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 78 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Fordu Grand C-Maxu 2014 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo55,6 % · 25 vozidel
  • Itálie22,2 % · 10 vozidel
  • Francie11,1 % · 5 vozidel
  • Belgie2,2 % · 1 vozidlo
  • Polsko2,2 % · 1 vozidlo
  • ostatní země4,4 % · 2 vozidla
  • země neurčena2,2 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha38,4 % · 191 prohlídek
  • Středočeský kraj33,5 % · 167 prohlídek
  • Jihomoravský kraj28,1 % · 140 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Modrá21,5 % · 17 vozidel
  • Bílá16,5 % · 13 vozidel
  • Šedá16,5 % · 13 vozidel
  • Černá11,4 % · 9 vozidel
  • Hnědá metalíza11,4 % · 9 vozidel
  • ostatní22,8 % · 18 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
39,3 %
evidováno u 140 vozů
ABS
28,9 %
evidováno u 103 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 42,1 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 100,0 %

Jiné ročníky Fordu Grand C-Maxu

Proklepněte konkrétní Ford Grand C-Max 2014

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.