Dacia Sandero 2014

1.1 Benzín+LPG 55 kW

Kód motoru: D4F F 7

Specifikace motoru

Benzín+LPG
Palivo
55 kW
Výkon (75 k)
~1 100 cm³
Objem
5,6 l/100 km
Ø spotřeba
134 g/km
Ø CO₂
162 km/h
Max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Euro 5· Ø hmotnost 1 054 kg· rozvor 2 589 mm· délka 4 057 mm
Zahrnuté varianty paliva: benzín + LPG

Charakter motoru

Atmosférický nebo lehce přeplňovaný benzínový motor v této výkonové třídě je typický pro základní motorizace. Nevyžaduje prémiová paliva a jeho mechanika je poměrně odolná.

Evidováno
44
V provozu
40
Způsobilost na STK
95,5 %
STK kontrol
315

Způsobilé na 30 dnů 3,8 % · Nezpůsobilé 0,6 % (celkem 4,4 % bez plné způsobilosti, z 315 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 100 000 Kčmedián 101 661 Kčdo 109 960 Kč

V nabídce Dacie Sandero ročníku 2014 obsadila motorizace 1.1 Benzín+LPG 55 kW třetí pozici: 44 vozů (11,2 % ročníku).

V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem D4F F 7.

Tato motorizace95,5 %
Ročník celkem95,3 %
Model celkem94,6 %
Značka celkem93,7 %

Způsobilost na STK podle nájezdu

Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.

Pásmo nájezduZpůsobilost na STK
do 100 000 km97,2 %
100-200 000 km91,1 %

Spolehlivost mezi motory ročníku

Plná způsobilost tohoto motoru je 95,5 % (315 prohlídek), tedy zhruba na úrovni průměru mezi motory ročníku 2014 (ročník průměrně 95,3 %).

Plnou způsobilost mělo 95,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,8 % a „Nezpůsobilé“ 0,6 % ze všech prohlídek (celkem 4,4 % bez plné způsobilosti).

Na co se zaměřit u motorizace 1.1 Benzín+LPG 55 kW

Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.

ZávadaČastěji
Nefunkční klaksonJiné vybavení · kód 7.7.1B1,94×
Nesvítí některá brzdová svítilnaSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.3.1.1.2B1,75×
Radiální vůle rejdového čepuNápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.2.2.1B1,64×
Nesvítí povinný světlometSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.3B1,46×
Nesvítí osvětlení registrační značkySvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.2B1,28×
Jak číst tabulku: první dvě čísla říkají, kolikrát na tisíc prohlídek technici závadu zapsali - u těchto vozů a u stejně starých vozů celkem. Sloupec Častěji je poměr mezi nimi. U malého počtu prohlídek ho držíme blíž k průměru, aby jedna dvě závady nevypadaly jako pravidlo. Drobné závady (A) na STK nevadí, ukazují spíš, jak se o vůz staral předchozí majitel.

Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021

Kdy se tyto závady objevují poprvé

Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.

ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Nesvítí některá brzdová svítilnakód 4.3.1.1.211 let408
Radiální vůle rejdového čepukód 5.1.2.2.111 let435
Nesvítí povinný světlometkód 4.1.1.1.311 let149
Ovládání zvukového výstražného zařízení není spolehlivékód 7.7.211 let285
Nefunkční klaksonkód 7.7.112 let147
Zobrazit všech 9 závad
ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Nefunkční stěrač zadního sklakód 3.4.1.112 let243
Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozenýkód 6.2.10.2.112 let969
Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.213 let389
Prachovka na hnacím hřídeli kolakód 5.3.4.2.113 let1 048

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

3,6 %
měření této motorizace s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
P018B34×P031427×P031317×P030011×P206710×P03019×
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Další motorizace Dacie Sandero 2014

Cenový odhad

100 000
od Kč
101 661
medián Kč
109 960
do Kč

Při nájezdu kolem 109 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km124 000 Kč
100 000 km106 000 Kč
150 000 km91 000 Kč
200 000 km74 000 Kč
250 000 km58 000 Kč

Cenový odhad pro tuto motorizaci

Motorizace 1.1 Benzín+LPG 55 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 101 661 Kč (při typickém nájezdu 109 210 km). Běžné rozmezí je 100 000–109 960 Kč.

Oproti mediánu ročníku 2014 (96 536 Kč) je tato motorizace o 5 % výše.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 124 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 58 000 Kč.

Jiné ročníky Dacie Sandero

Proklepněte konkrétní Dacii Sandero 2014 1.1 Benzín+LPG 55 kW

Zadejte VIN a ověřte stav tachometru, STK záznamy a počet majitelů tohoto konkrétního motoru.