Citroën ZX 1991

Evidováno
928
Způsobilost na STK
94,3 %
Ø nájezd (medián)
160 000 km
Dovezeno (537 ks)
58 %

Způsobilé na 30 dnů 2,9 % · Nezpůsobilé 1,1 % (celkem 4,0 % bez plné způsobilosti, z 1 959 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 30,3 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

V roce 1991 eviduje registr Citroënu ZX 928 vozů. Blížíme se roku s nejvyšším počtem registrací, model nabíral na popularitě. V provozu jich zůstává 79 vozů (8,5 %); ze zahraničí dovezeno 537 vozů (57,9 %).

Ročník 199194,3 %
Model celkem92,6 %
Značka celkem93,4 %

Jak ročník stárne

Citroënu ZX 1991 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
18 let80,8 % -
20 let87,0 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.4 Benzín (40,8 %), 1.6 Benzín (22,2 %), 1.4 Benzín 55 kW (21,6 %).

Barevně převládá červená-základní (19,1 %), druhá nejčastější je šedá-metal (15,4 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 959 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1991 mělo plnou způsobilost 94,3 %. Model jako celek dosahuje 92,6 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,7 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 94,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,9 % a „Nezpůsobilé“ 1,1 % ze všech prohlídek (celkem 4,0 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 8,7 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 160 000 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 135 000 až 191 580 km. To odpovídá asi 4 571 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je na Vysočině (42,1 %), pak následují Středočeský kraj a Plzeňský kraj.

Vysoký podíl dovozů (57,9 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku46941,8 %
Brzdové zařízení31828,3 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení15113,4 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav12311,0 %
Řízení625,5 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
159×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
112×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
102×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
70×
5
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
53×
6
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
50×
7
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
39×
8
Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci.
Brzdové zařízení · kód 1.1.15.4.1
38×

Motorizace ročníku 1991

MotorPočetSTK~cena
1.4 Benzín 55 kW20090,8 %–

Z registru vozidel

Složení Citroënu ZX 1991 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo0,7 % · 4 vozidla
  • Rakousko0,2 % · 1 vozidlo
  • země neurčena99,1 % · 532 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Kraj Vysočina5,9 % · 115 prohlídek
  • Středočeský kraj4,2 % · 83 prohlídek
  • Plzeňský kraj3,8 % · 75 prohlídek
  • ostatní86,1 % · 1 686 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Červená základní19,1 % · 177 vozidel
  • Šedá metalíza15,4 % · 143 vozidel
  • Modrá tmavá13,3 % · 123 vozidel
  • Bílá9,5 % · 88 vozidel
  • Černá8,1 % · 75 vozidel
  • ostatní34,7 % · 322 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Katalyzátor
54,0 %
evidováno u 485 vozů
Tažné zařízení
26,9 %
evidováno u 242 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Majitelé a osud v registru

Z 898 vozů Citroënu ZX 1991 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
5,0 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
4,2 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
8,8 %
vyvezeno 0,4 % · zaniklo 88,0 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 1991 patří u ZX k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 1,7 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Citroënu ZX

Proklepněte konkrétní Citroën ZX 1991

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.