BMW X5 2000
Způsobilé na 30 dnů 6,0 % · Nezpůsobilé 0,4 % (celkem 6,4 % bez plné způsobilosti, z 1 181 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 10,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
BMW X5 ročníku 2000 má v ČR 113 vozů. V provozu jich zůstává 52 vozů (46,0 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 62,8 % (71 vozů).
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 4.4 Benzín 210 kW (42,5 %), 4.4 Benzín+LPG 210 kW (21,2 %), 3.0 Benzín 170 kW (17,7 %).
Barevně převládá modrá-metal (19,5 %), druhá nejčastější je černá-metal (15,9 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 1 181 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2000 mělo plnou způsobilost 92,8 %. Model jako celek dosahuje 95,3 %, tento ročník je tedy o 2,4 procentního bodu pod průměrem.
Plnou způsobilost mělo 92,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 6,0 % a „Nezpůsobilé“ 0,4 % ze všech prohlídek (celkem 6,4 % bez plné způsobilosti).
Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 7,5 %). Většina zjištěných problémů je drobná.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 244 135 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 197 807 až 291 242 km. To odpovídá asi 9 390 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).
Nejvíc kusů je v Praze (37,6 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.
Vysoký podíl dovozů (62,8 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 420 | 29,0 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 290 | 20,1 % |
| Brzdové zařízení | 282 | 19,5 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 213 | 14,7 % |
| Řízení | 130 | 9,0 % |
| Výhledy | 111 | 7,7 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Motorizace ročníku 2000
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 4.4 Benzín 210 kW | 48 | 94,0 % | – |
Z registru vozidel
Složení BMW X5 2000 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Itálie12,7 % · 9 vozidel
- Německo11,3 % · 8 vozidel
- Francie1,4 % · 1 vozidlo
- Lucembursko1,4 % · 1 vozidlo
- Rakousko1,4 % · 1 vozidlo
- ostatní země1,4 % · 1 vozidlo
- země neurčena70,4 % · 50 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Hlavní město Praha13,6 % · 161 prohlídek
- Středočeský kraj12,5 % · 148 prohlídek
- Jihomoravský kraj10,1 % · 119 prohlídek
- ostatní63,8 % · 753 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Modrá metalíza19,5 % · 22 vozidel
- Černá metalíza15,9 % · 18 vozidel
- Šedá metalíza15,9 % · 18 vozidel
- Stříbrná metalíza15,0 % · 17 vozidel
- Šedá7,1 % · 8 vozidel
- ostatní26,5 % · 30 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 20,7 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Co z toho plyne pro kupujícího
Ročník 2000 je mezi ročníky X5 podprůměrný. Plná způsobilost je o 2,4 procentního bodu pod průměrem modelu. Při kontrole se vyplatí zaměřit na typické závady uvedené výše.
Proklepněte konkrétní BMW X5 2000
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.