Audi S Series 1999
Způsobilé na 30 dnů 5,2 % · Nezpůsobilé 0,2 % (celkem 5,4 % bez plné způsobilosti, z 990 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 12,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Ročník 1999 Audi S Seriesu má v českých registrech 157 vozů. Křivka popularity ještě stoupala - vrchol přijde o pár let později. V provozu zůstává 78 vozů (49,7 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 104 vozů (66,2 %).
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.7 Benzín 195 kW (41,4 %), 1.8 Benzín 154 kW (27,4 %), 4.2 Benzín 265 kW (15,3 %).
Barevně převládá černá (19,1 %), druhá nejčastější je černá-metal (17,2 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 990 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1999 mělo plnou způsobilost 93,9 %. Model jako celek dosahuje 95,2 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 1,3 procentního bodu).
Plnou způsobilost mělo 93,9 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,2 % a „Nezpůsobilé“ 0,2 % ze všech prohlídek (celkem 5,3 % bez plné způsobilosti).
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 225 917 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 181 246 až 277 696 km. To odpovídá asi 8 367 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).
Nejvíc kusů je v Praze (36,3 %), pak následují Moravskoslezský kraj a Středočeský kraj.
Vysoký podíl dovozů (66,2 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 462 | 35,9 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 243 | 18,9 % |
| Brzdové zařízení | 228 | 17,7 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 144 | 11,2 % |
| Řízení | 118 | 9,2 % |
| Výhledy | 93 | 7,2 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Motorizace ročníku 1999
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 2.7 Benzín 195 kW | 65 | 96,6 % | – |
| 1.8 Benzín 154 kW | 43 | 91,3 % | – |
Z registru vozidel
Složení Audi S Seriesu 1999 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Švýcarsko21,2 % · 22 vozidel
- Itálie11,5 % · 12 vozidel
- Německo5,8 % · 6 vozidel
- Polsko4,8 % · 5 vozidel
- Rakousko3,8 % · 4 vozidla
- ostatní země6,7 % · 7 vozidel
- země neurčena46,2 % · 48 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Hlavní město Praha15,5 % · 153 prohlídek
- Moravskoslezský kraj13,7 % · 136 prohlídek
- Středočeský kraj13,3 % · 132 prohlídek
- ostatní57,5 % · 569 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Černá19,1 % · 30 vozidel
- Černá metalíza17,2 % · 27 vozidel
- Modrá metalíza11,5 % · 18 vozidel
- Modrá8,9 % · 14 vozidel
- Stříbrná metalíza7,0 % · 11 vozidel
- ostatní36,3 % · 57 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 29,6 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Proklepněte konkrétní Audi S Series 1999
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.