Audi S Series 2003

Malý vzorek. V evidenci jsou u tohoto ročníku 56 vozidel, takže s jedním vozem se procenta hýbou víc než u větších skupin. Čísla jsou z evidence jako všude jinde. Stránka modelu vychází z většího počtu záznamů.

Evidováno
56
Způsobilost na STK
95,2 %
Ø nájezd (medián)
195 744 km
Dovezeno (41 ks)
73 %

Způsobilé na 30 dnů 4,6 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 4,6 % bez plné způsobilosti, z 457 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,3 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

V roce 2003 eviduje registr Audi S Seriesu 56 vozů. Vrchol popularity je za námi, registrace postupně ustupují. V provozu jich zůstává 35 vozů (62,5 %); ze zahraničí dovezeno 41 vozů (73,2 %).

Ročník 200395,2 %
Model celkem95,2 %
Značka celkem94,9 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 4.2 Benzín 253 kW (60,7 %), 4.2 Benzín+LPG 253 kW (12,5 %), 1.8 Benzín 165 kW (10,7 %).

Nejčastější barva je černá (30,4 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 457 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2003 mělo plnou způsobilost 95,2 %. Model jako celek dosahuje 95,2 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 95,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,6 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 4,6 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 195 744 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 162 412 až 243 082 km. To odpovídá asi 8 511 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (35,9 %), pak následují Zlínský kraj a Moravskoslezský kraj.

Vysoký podíl dovozů (73,2 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku17436,8 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení10522,2 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav7215,2 %
Brzdové zařízení7115,0 %
Řízení5110,8 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
51×
2
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
46×
3
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
28×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
27×
5
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
26×
6
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
25×
7
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
25×
8
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
24×

Z registru vozidel

Složení Audi S Seriesu 2003 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo36,6 % · 15 vozidel
  • Švýcarsko22,0 % · 9 vozidel
  • Itálie9,8 % · 4 vozidla
  • Polsko7,3 % · 3 vozidla
  • Dánsko2,4 % · 1 vozidlo
  • ostatní země7,3 % · 3 vozidla
  • země neurčena14,6 % · 6 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj17,1 % · 78 prohlídek
  • Zlínský kraj16,6 % · 76 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj13,8 % · 63 prohlídek
  • ostatní52,5 % · 240 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá30,4 % · 17 vozidel
  • Černá metalíza14,3 % · 8 vozidel
  • Stříbrná metalíza12,5 % · 7 vozidel
  • Modrá10,7 % · 6 vozidel
  • Šedá8,9 % · 5 vozidel
  • ostatní23,2 % · 13 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
36,0 %
evidováno u 40 vozů
Pohon na plyn
12,6 %
evidováno u 14 vozů
Katalyzátor
9,0 %
evidováno u 10 vozů
Tažné zařízení
8,1 %
evidováno u 9 vozů
Airbag
5,4 %
evidováno u 6 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 45,9 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 4 · 68,6 %EURO 3 · 29,4 %EURO 2 · 2,0 %

Jiné ročníky Audi S Seriesu

Proklepněte konkrétní Audi S Series 2003

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.