Audi S Series 2007

Evidováno
155
Způsobilost na STK
95,6 %
Ø nájezd (medián)
177 866 km
Dovezeno (108 ks)
70 %

Způsobilé na 30 dnů 3,9 % · Nezpůsobilé 0,2 % (celkem 4,1 % bez plné způsobilosti, z 1 357 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 6,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Pro Audi S Series ročníku 2007 eviduje registr 155 vozů. Aktivně jezdí 104 vozů (67,1 %), dovoz tvoří 69,7 % ročníku (108 vozů).

Ročník 200795,6 %
Model celkem95,2 %
Značka celkem94,9 %

Jak ročník stárne

Audi S Seriesu 2007 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 16 let a 18 let klesla plná způsobilost o 4,7 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
16 let100,0 % -
18 let95,3 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 5.2 Benzín 331 kW (29,0 %), 4.2 Benzín 260 kW (25,2 %), 2.0 Benzín 195 kW (21,9 %).

Barevně převládá černá-metal (23,9 %), druhá nejčastější je šedá (17,4 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 357 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2007 mělo plnou způsobilost 95,6 %. Model jako celek dosahuje 95,2 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 95,6 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,9 % a „Nezpůsobilé“ 0,2 % ze všech prohlídek (celkem 4,1 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 177 866 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 123 172 až 222 861 km. To odpovídá asi 9 361 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (36,7 %), pak následují Jihomoravský kraj a Středočeský kraj.

Vysoký podíl dovozů (69,7 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku20036,6 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení12422,7 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav8114,8 %
Výhledy7714,1 %
Brzdové zařízení6411,7 %

Nejčastější závady STK

1
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
58×
2
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
48×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
46×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
45×
5
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
39×
6
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
36×
7
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
32×
8
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
30×

Motorizace ročníku 2007

MotorPočetSTK~cena
5.2 Benzín 331 kW4594,6 %–

Z registru vozidel

Složení Audi S Seriesu 2007 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo50,0 % · 54 vozidel
  • Itálie6,5 % · 7 vozidel
  • Švýcarsko6,5 % · 7 vozidel
  • Polsko5,6 % · 6 vozidel
  • Slovensko3,7 % · 4 vozidla
  • ostatní země9,3 % · 10 vozidel
  • země neurčena18,5 % · 20 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha19,9 % · 270 prohlídek
  • Jihomoravský kraj17,2 % · 234 prohlídek
  • Středočeský kraj17,0 % · 231 prohlídek
  • ostatní45,8 % · 622 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá metalíza23,9 % · 37 vozidel
  • Šedá17,4 % · 27 vozidel
  • Černá16,8 % · 26 vozidel
  • Šedá metalíza14,2 % · 22 vozidel
  • Bílá7,7 % · 12 vozidel
  • ostatní20,0 % · 31 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
43,9 %
evidováno u 125 vozů
Katalyzátor
13,0 %
evidováno u 37 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 45,6 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 4 · 99,2 %EURO 6 · 0,8 %

Jiné ročníky Audi S Seriesu

Proklepněte konkrétní Audi S Series 2007

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.