Audi S Series 2021

Evidováno
74
Způsobilost na STK
96,8 %
Ø nájezd (medián)
60 199 km
Dovezeno (22 ks)
30 %

Způsobilé na 30 dnů 3,2 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 3,2 % bez plné způsobilosti, z 190 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Ročník 2021 Audi S Seriesu má v českých registrech 74 vozů. V provozu zůstává 69 vozů (93,2 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 22 vozů (29,7 %).

Ročník 202196,8 %
Model celkem95,2 %
Značka celkem94,9 %

Jak ročník stárne

Audi S Seriesu 2021 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky98,0 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 3.0 Nafta 253 kW (68,9 %), 4.0 Benzín 420 kW (9,5 %), 2.0 Benzín 228 kW (9,5 %).

Nejčastější barva je černá (37,8 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 190 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2021 mělo plnou způsobilost 96,8 %. Model jako celek dosahuje 95,2 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,6 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 96,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,2 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 3,2 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 60 199 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 33 401 až 97 020 km. To odpovídá asi 12 040 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (50,0 %), pak následují Středočeský kraj a Moravskoslezský kraj.

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
16×
2
V poli výhledu řidiče směrem dopředu (v úhlu 180°) je celkový prostup světla přes zasklení nižší než 70 %.
Výhledy · kód 3.2.2.1
3×
3
Zařízení k omezení emisí namontované výrobcem chybí, je změněno nebo je zjevně poškozené.
Obtěžování okolí · kód 8.2.1.1.1
2×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Plynné emise zážehových motorů překračují hodnoty stanovené výrobcem.
Obtěžování okolí · kód 8.2.1.2.1
2×
5
Neschválený typ kola nebo velikost (rozměr ráfku) není v souladu s údaji, uvedenými v technickém průkazu vozidla nebo je-li vozidlo vybaveno poklicemi kol, které brání v provedení předepsaných kontrolních úkonů.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.2.4
1×
6
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený tak, že poškození zjevně ovlivňuje nebo bude ovlivňovat jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.2
1×
7
Vozidlo není vybaveno příslušným druhem lékárničky nebo obsah lékárničky je neúplný, poškozený nebo uložení lékárničky ve vozidle neodpovídá požadavkům stanoveným zvláštním právním předpisem
Jiné vybavení · kód 7.5.1.1
1×
8
Překážka v poli přímého výhledu řidiče směrem dopředu v úhlu 180°, která narušuje jeho výhled dopředu či do stran nebo sledování zařízení pro nepřímý výhled.
Výhledy · kód 3.1.1.1
1×

Motorizace ročníku 2021

MotorPočetSTK~cena
3.0 Nafta 253 kW5197,7 %–

Z registru vozidel

Složení Audi S Seriesu 2021 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo90,9 % · 20 vozidel
  • Slovensko9,1 % · 2 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha50,0 % · 98 prohlídek
  • Středočeský kraj26,5 % · 52 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj23,5 % · 46 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá37,8 % · 28 vozidel
  • Šedá25,7 % · 19 vozidel
  • Bílá13,5 % · 10 vozidel
  • Modrá10,8 % · 8 vozidel
  • Červená8,1 % · 6 vozidel
  • ostatní4,1 % · 3 vozidla

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
31,3 %
evidováno u 68 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 79,7 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 99,4 %EURO 5 · 0,6 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2021 patří u S Seriesu k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 1,6 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Audi S Seriesu

Proklepněte konkrétní Audi S Series 2021

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.