Audi S Series 2006

Evidováno
82
Způsobilost na STK
95,4 %
Ø nájezd (medián)
190 649 km
Dovezeno (61 ks)
74 %

Způsobilé na 30 dnů 4,3 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 4,3 % bez plné způsobilosti, z 737 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,6 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Audi S Series ročníku 2006 má v ČR 82 vozů. V provozu jich zůstává 51 vozů (62,2 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 74,4 % (61 vozů).

Ročník 200695,4 %
Model celkem95,2 %
Značka celkem94,9 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 5.2 Benzín 320 kW (40,2 %), 5.2 Benzín 331 kW (29,3 %), 4.2 Benzín 253 kW (25,6 %).

Barevně převládá černá-metal (24,4 %), druhá nejčastější je černá (23,2 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 737 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2006 mělo plnou způsobilost 95,4 %. Model jako celek dosahuje 95,2 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 95,4 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,3 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 4,3 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 190 649 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 130 099 až 249 197 km. To odpovídá asi 9 532 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (49,3 %), pak následují Středočeský kraj a Moravskoslezský kraj.

Vysoký podíl dovozů (74,4 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku7455,6 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení5944,4 %

Nejčastější závady STK

1
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
22×
2
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
19×
3
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
19×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
19×
5
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
19×
6
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
16×
7
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
12×
8
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
12×

Z registru vozidel

Složení Audi S Seriesu 2006 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo47,5 % · 29 vozidel
  • Švýcarsko13,1 % · 8 vozidel
  • Itálie11,5 % · 7 vozidel
  • Polsko3,3 % · 2 vozidla
  • Slovensko3,3 % · 2 vozidla
  • ostatní země3,3 % · 2 vozidla
  • země neurčena18,0 % · 11 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha25,4 % · 187 prohlídek
  • Středočeský kraj13,8 % · 102 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj12,2 % · 90 prohlídek
  • ostatní48,6 % · 358 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá metalíza24,4 % · 20 vozidel
  • Černá23,2 % · 19 vozidel
  • Šedá12,2 % · 10 vozidel
  • Šedá metalíza12,2 % · 10 vozidel
  • Modrá6,1 % · 5 vozidel
  • ostatní22,0 % · 18 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
48,8 %
evidováno u 60 vozů
Katalyzátor
9,8 %
evidováno u 12 vozů
Tažné zařízení
6,5 %
evidováno u 8 vozů
Klimatizace
6,5 %
evidováno u 8 vozů
Airbag
6,5 %
evidováno u 8 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 43,9 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 4 · 98,1 %EURO 6 · 1,9 %

Jiné ročníky Audi S Seriesu

Proklepněte konkrétní Audi S Series 2006

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.