Audi Q7 2025

Evidováno
213
Způsobilost na STK
98,6 %
Ø nájezd (medián)
8 017 km
Dovezeno (12 ks)
6 %

Způsobilé na 30 dnů 1,4 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 1,4 % bez plné způsobilosti, z 365 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 1 879 500 Kčmedián 2 008 527 Kčdo 2 178 502 Kč

Audi Q7 ročníku 2025 má v ČR 213 vozů. V provozu jich zůstává 208 vozů (97,7 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 5,6 % (12 vozů).

Ročník 202598,6 %
Model celkem96,1 %
Značka celkem94,9 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 3.0 Nafta 210 kW (82,2 %), 3.0 Benzín 250 kW (12,7 %), 3.0 Nafta 170 kW (5,2 %).

Nejčastější barva je šedá (41,8 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 365 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2025 mělo plnou způsobilost 98,6 %. Model jako celek dosahuje 96,1 %, tento ročník je tedy o 2,5 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 98,6 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 1,4 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 1,4 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,4 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 2024 (100,0 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 8 017 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 2 788 až 15 696 km. To odpovídá asi 8 017 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (60,9 %), pak následují Jihomoravský kraj a Moravskoslezský kraj.

Podíl dovozů (5,6 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Nejčastější závady STK

1
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
5×
2
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
1×

Motorizace ročníku 2025

MotorPočetSTK~cena
3.0 Nafta 210 kW17598,4 %1 999 000 Kč

Cenový odhad

1 879 500
od Kč
2 008 527
medián Kč
2 178 502
do Kč

Při nájezdu kolem 14 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
25 000 km1 894 000 Kč
50 000 km1 747 000 Kč
75 000 km1 575 000 Kč
100 000 km1 498 000 Kč
125 000 km1 240 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Audi Q7 ročníku 2025 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 2 008 527 Kč (při mediánovém nájezdu 13 500 km). Běžné rozpětí je od 1 879 500 do 2 178 502 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 2 270 686 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 1 745 634 Kč.

S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 1 894 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 1 240 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Audi Q7 2025 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo41,7 % · 5 vozidel
  • Rakousko41,7 % · 5 vozidel
  • Belgie8,3 % · 1 vozidlo
  • Itálie8,3 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha18,4 % · 67 prohlídek
  • Jihomoravský kraj6,3 % · 23 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj5,5 % · 20 prohlídek
  • ostatní69,9 % · 255 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá41,8 % · 89 vozidel
  • Černá23,0 % · 49 vozidel
  • Bílá19,2 % · 41 vozidel
  • Modrá8,5 % · 18 vozidel
  • Červená3,8 % · 8 vozidel
  • ostatní3,8 % · 8 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
60,5 %
evidováno u 460 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 99,2 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 99,9 %EURO 5 · 0,1 %

Majitelé a osud v registru

Z 760 vozů Audi Q7 2025 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
94,7 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
0,5 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
98,3 %
vyvezeno 1,7 % · zaniklo 0,0 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2025 patří u Q7 k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 2,5 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Audi Q7

Proklepněte konkrétní Audi Q7 2025

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.