STK - Ostrava s.r.o., Markvartovická 7
Markvartovická 7, 74801 Hlučín
Způsobilé na 30 dnů 4,6 % · Nezpůsobilé 0,2 % (celkem 4,8 % bez plné způsobilosti, z 167 444 prohlídek)
Způsobilost na STK 95,3 % · celostátní průměr 92,8 % · medián doby 37 min · celostátní průměr 48 min
Ve kterých měsících se sem jezdí nejméně
Měsíční objem prohlídek za celou historii evidence. Méně prohlídek obvykle znamená kratší čekání, délku fronty ale neměříme.
Tato stanice v Hlučíně provedla 167 444 kontrol; medián doby kontroly je 37 min, plná způsobilost 95,3 %.
Kdy se sem jezdí na prohlídku
Čas zahájení 16 183 prohlídek, které Markvartovická 7, 74801 Hlučín zapsala za poslední 2 roky. Nejvíc jich začíná v středa kolem 8:00. Není to otevírací doba stanice, jen hodiny, kdy se sem skutečně jezdilo.
| 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| po | ||||||||||
| út | ||||||||||
| st | ||||||||||
| čt | ||||||||||
| pá |
Co tu dělají
Protokoly tu podepisuje 7 techniků. Opakovaná prohlídka, tedy návrat vozu po nálezu závady, tvoří 3,5 % zdejších protokolů.
Doba kontroly
Většina kontrol skončí do 99 min.
Nejčastější závady
Rozdělené podle závažnosti dle směrnice 2014/45/EU. Sloupec „na 1 000“ ukazuje relativní výskyt na 1 000 prohlídek u této stanice.
Lehké závady
136 936 případůkosmetické nebo bez vlivu na bezpečnost, vůz na STK projde
Tato stanice: 817,8 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 1282,8 na 1 000
Závažné závady
15 547 případůvůz je způsobilý jen na dobu 30 dnů a do té doby musí projít opravnou kontrolou
Tato stanice: 92,8 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 140,6 na 1 000
Nebezpečné závady
179 případůvozidlo je vyřazeno z provozu, nesmí jezdit, dokud není opraveno
Tato stanice: 1,1 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 10,2 na 1 000
Srovnání s celostátním průměrem
Způsobilost u 167 444 prohlídek zapsaných na této stanici. Druhé číslo je celostátní průměr pro stejné druhy prohlídek a stejné kategorie vozidel, aby šlo srovnávat stejné se stejným. Rozdíl je 2,0 % ve prospěch této stanice. Příčinu z dat neurčíme: může jít o stav vozidel, která sem jezdí, o zvyklosti regionu i o to, jak stanice hodnotí. Neříkáme, která z nich to je.
Přepočteno na: druh prohlídky a kategorie vozidla.
Jaké vozy zde projíždějí
5 nejčastějších značek podle počtu kontrol na této stanici.
Statistiky podle roku
| Rok | Celkem | Způsobilost na STK |
|---|---|---|
| 2008 | 1 703 | 94,7 % |
| 2009 | 9 619 | 94,9 % |
| 2010 | 10 053 | 94,2 % |
| 2011 | 10 068 | 94,7 % |
| 2012 | 10 413 | 94,7 % |
| 2013 | 10 146 | 94,1 % |
| 2014 | 9 729 | 95,3 % |
| 2015 | 10 351 | 95,7 % |
| 2016 | 9 560 | 94,4 % |
| 2017 | 9 519 | 94,9 % |
| 2018 | 9 127 | 95,4 % |
| 2019 | 9 249 | 96,0 % |
| 2020 | 8 863 | 95,7 % |
| 2021 | 8 995 | 96,2 % |
| 2022 | 8 850 | 95,8 % |
| 2023 | 8 555 | 95,6 % |
| 2024 | 8 389 | 95,8 % |
| 2025 | 8 332 | 96,0 % |
| 2026 | 5 923 | 96,4 % |
Kde stanici najdete
Kdo stanici provozuje
STK - Ostrava s.r.o.
dle registru Ministerstva dopravy
- IČO
- 64088341
- Sídlo
- Ostrava
- Telefon
- 595 042 786
- hlucin@stk-ostrava.cz
Tentýž provozovatel je v registru veden u 5 stanic: Servisní 5556/1, 72200 Ostrava, Krmelínská 13, 72000 Ostrava, Krmelínská 827/13, 72000 Ostrava, Servisní 5556/1, 72200 Ostrava.
Jak staré vozy sem jezdí
Stáří vozidel při pravidelné prohlídce, vedle stejného rozdělení v kraji Moravskoslezský kraj. Srovnáváme s krajem, a ne s celou republikou, protože stáří vozového parku je regionální.
Silnější pruh je tato stanice, slabší kraj.
Vracejí se sem řidiči
Z 51 281 vozů, které sem přijely poprvé natolik dávno, že jim mezitím měla vyjít další prohlídka, se jich sem vrátilo 27 021, tedy 52,7 %. Vozy, které sem přijely teprve nedávno, do výpočtu nepatří, jinak by číslo měřilo spíš stáří stanice než návraty.
Co tu zapisují častěji než jinde
| Závada | Tato stanice | Celostátně |
|---|---|---|
| Koroze části rámu nebo pomocného rámu vozidla, která narušuje celkovou pevnost a spolehlivost konstrukce vozidla.kód 6.1.1.3.2 | 4,9 / 1 000 | 1,3 / 1 000 |
| Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu.kód 6.1.1.2.1 | 83 / 1 000 | 25,5 / 1 000 |
| Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky.kód 5.2.3.6.1 | 3,3 / 1 000 | 1,7 / 1 000 |
| Brzdové potrubí nebo spojovací prvky jsou poškozeny nebo deformovány nebojsou nadměrně zkorodovány (tzv. hloubková koroze).kód 1.1.11.3.2 | 3,7 / 1 000 | 1,9 / 1 000 |
| Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).kód 0.3.1.2 | 6,1 / 1 000 | 3,9 / 1 000 |
Počet záznamů na tisíc prohlídek, vedle celostátního čísla pro tutéž závadu. Čím je rozdíl způsobený, z dat nepoznáme - může být ve vozech, které sem jezdí, i v tom, čeho si tady technici všímají.