Volvo V50 2009

Evidováno
209
Způsobilost na STK
92,8 %
Ø nájezd (medián)
217 506 km
Dovezeno (133 ks)
64 %

Způsobilé na 30 dnů 6,3 % · Nezpůsobilé 0,6 % (celkem 6,9 % bez plné způsobilosti, z 1 963 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 4,2 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 43 477 Kčmedián 49 495 Kčdo 64 821 Kč

Pro Volvo V50 ročníku 2009 eviduje registr 209 vozů. Aktivně jezdí 174 vozů (83,3 %), dovoz tvoří 63,6 % ročníku (133 vozů).

Ročník 200992,8 %
Model celkem94,1 %
Značka celkem94,8 %

Jak ročník stárne

Volva V50 2009 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 12 let a 16 let klesla plná způsobilost o 2,8 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
12 let92,1 % -
14 let90,9 % -
16 let89,2 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 100 kW (45,9 %), 1.6 Nafta 80 kW (33,5 %), 1.8 Benzín 92 kW (11,0 %).

Barevně převládá černá (22,5 %), druhá nejčastější je šedá (21,1 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 963 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2009 mělo plnou způsobilost 92,8 %. Model jako celek dosahuje 94,1 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 1,3 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 92,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 6,3 % a „Nezpůsobilé“ 0,6 % ze všech prohlídek (celkem 6,9 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 2,3 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 2008 (95,1 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 217 506 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 174 587 až 261 354 km. To odpovídá asi 12 794 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (40,8 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (63,6 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení51225,7 %
Podvozek a části připevněné k podvozku46823,4 %
Brzdové zařízení30515,3 %
Výhledy20810,4 %
Obtěžování okolí1879,4 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav1688,4 %
Řízení1487,4 %

Nejčastější závady STK

1
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
160×
2
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
152×
3
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
139×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
120×
5
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
112×
6
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
96×
7
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
83×
8
Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy.
Brzdové zařízení · kód 1.1.6.2.1
70×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

18 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
P245839×P258534×P034128×P163216×
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 186 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2009

MotorPočetSTK~cena
2.0 Nafta 100 kW9692,7 %56 000 Kč
1.6 Nafta 80 kW7094,2 %49 000 Kč

Cenový odhad

43 477
od Kč
49 495
medián Kč
64 821
do Kč

Při nájezdu kolem 278 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
200 000 km62 000 Kč
250 000 km54 000 Kč
300 000 km45 000 Kč
350 000 km42 000 Kč
400 000 km37 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Volvo V50 ročníku 2009 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 49 495 Kč (při mediánovém nájezdu 278 085 km). Běžné rozpětí je od 43 477 do 64 821 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 89 899 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 21 328 Kč.

S nájezdem 200 000 km vychází odhad na 62 000 Kč, s nájezdem 400 000 km na 37 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Volva V50 2009 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo33,8 % · 45 vozidel
  • Itálie27,1 % · 36 vozidel
  • Belgie13,5 % · 18 vozidel
  • Rakousko6,0 % · 8 vozidel
  • Švédsko6,0 % · 8 vozidel
  • ostatní země10,5 % · 14 vozidel
  • země neurčena3,0 % · 4 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha14,4 % · 283 prohlídek
  • Středočeský kraj11,3 % · 221 prohlídek
  • Jihomoravský kraj9,6 % · 189 prohlídek
  • ostatní64,7 % · 1 270 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá22,5 % · 47 vozidel
  • Šedá21,1 % · 44 vozidel
  • Šedá metalíza11,0 % · 23 vozidel
  • Bílá10,0 % · 21 vozidel
  • Modrá metalíza9,6 % · 20 vozidel
  • ostatní25,8 % · 54 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
29,4 %
evidováno u 141 vozů
Tažné zařízení
24,0 %
evidováno u 115 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 52,0 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 4 · 97,2 %EURO 5 · 2,0 %EURO 3 · 0,8 %

Jiné ročníky Volva V50

Proklepněte konkrétní Volvo V50 2009

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.