Toyota Prius 2010
1.8 Benzín 73 kW
Specifikace motoru
Charakter motoru
Atmosférický nebo lehce přeplňovaný benzínový motor v této výkonové třídě je typický pro základní motorizace. Nevyžaduje prémiová paliva a jeho mechanika je poměrně odolná.
Způsobilé na 30 dnů 5,6 % · Nezpůsobilé 0,7 % (celkem 6,3 % bez plné způsobilosti, z 839 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 4,9 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 157 000 Kčobvykle 198 000 Kčdo 254 000 Kč
1.8 Benzín 73 kW je první nejpočetnější motorizace u Toyoty Priusu ročníku 2010. V registrech je evidováno 102 vozů (87,9 % ročníku).
V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem 2ZR (další 2 kódové varianty byly postaveny na stejných mechanických dílech).
Způsobilost na STK podle nájezdu
Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.
| Pásmo nájezdu | Způsobilost na STK |
|---|---|
| do 100 000 km | 93,7 % |
| 100-200 000 km | 92,4 % |
| 200-300 000 km | 87,4 % |
| nad 300 000 km | 92,7 % |
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 93,4 % (839 prohlídek), tedy mírně pod průměrem (o 0,9 procentního bodu) mezi motory ročníku 2010 (ročník průměrně 94,3 %).
Plnou způsobilost mělo 93,4 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,6 % a „Nezpůsobilé“ 0,7 % ze všech prohlídek (celkem 6,3 % bez plné způsobilosti).
Naopak jde o nejhůře hodnocený motor ročníku, dokonce pod úrovní 1.5 Benzín 57 kW (100,0 %).
Na co se zaměřit u motorizace 1.8 Benzín 73 kW
Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Poškozené krycí sklo světlometu (funkce zachována)Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1 | A | 1,31× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Poškozené krycí sklo světlometu (funkce zachována)kód 4.1.1.2.1 | 15 let | 568 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Rozložení kódů motoru
Z 102 vozidel této motorizace se v registru eviduje 3 kódů typu motoru:
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 179 000 km, obvyklém v inzerci. Odhad z cen srovnatelných vozů.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 100 000 km | 300 000 Kč |
| 150 000 km | 218 000 Kč |
| 200 000 km | 181 000 Kč |
| 250 000 km | 162 000 Kč |
| 300 000 km | 132 000 Kč |
Cenový odhad pro tuto motorizaci
Motorizace 1.8 Benzín 73 kW vychází při nájezdu kolem 179 000 km na přibližně 198 000 Kč. Polovina srovnatelných vozů se nabízí mezi 157 000 a 254 000 Kč.
S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 300 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 132 000 Kč.