Toyota Prius 2013

Malý vzorek. V evidenci jsou u tohoto ročníku 55 vozidel, takže s jedním vozem se procenta hýbou víc než u větších skupin. Čísla jsou z evidence jako všude jinde. Stránka modelu vychází z většího počtu záznamů.

Evidováno
55
Způsobilost na STK
95,6 %
Ø nájezd (medián)
173 070 km
Dovezeno (37 ks)
67 %

Způsobilé na 30 dnů 4,0 % · Nezpůsobilé 0,4 % (celkem 4,4 % bez plné způsobilosti, z 251 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

V roce 2013 eviduje registr Toyoty Priusu 55 vozů. V provozu jich zůstává 51 vozů (92,7 %); ze zahraničí dovezeno 37 vozů (67,3 %).

Ročník 201395,6 %
Model celkem94,9 %
Značka celkem94,9 %

Jak ročník stárne

Toyoty Priusu 2013 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
12 let85,7 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.8 Benzín 73 kW (78,2 %), 1.8 Benzín+LPG 73 kW (21,8 %).

Nejčastější barva je bílá (32,7 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 251 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2013 mělo plnou způsobilost 95,6 %. Model jako celek dosahuje 94,9 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 0,6 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 95,6 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,0 % a „Nezpůsobilé“ 0,4 % ze všech prohlídek (celkem 4,4 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 173 070 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 120 538 až 237 518 km. To odpovídá asi 13 313 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (55,4 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (67,3 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení12738,5 %
Brzdové zařízení11334,2 %
Podvozek a části připevněné k podvozku9027,3 %

Nejčastější závady STK

1
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
67×
2
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
51×
3
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
34×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
34×
5
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
34×
6
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
29×
7
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
15×
8
U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy).
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.4
11×

Motorizace ročníku 2013

MotorPočetSTK~cena
1.8 Benzín 73 kW4395,0 %–

Z registru vozidel

Složení Toyoty Priusu 2013 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Nizozemsko35,1 % · 13 vozidel
  • Německo24,3 % · 9 vozidel
  • Polsko18,9 % · 7 vozidel
  • Španělsko10,8 % · 4 vozidla
  • Belgie5,4 % · 2 vozidla
  • ostatní země5,4 % · 2 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha55,4 % · 184 prohlídek
  • Středočeský kraj24,4 % · 81 prohlídek
  • Jihomoravský kraj20,2 % · 67 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá32,7 % · 18 vozidel
  • Černá23,6 % · 13 vozidel
  • Šedá20,0 % · 11 vozidel
  • Modrá9,1 % · 5 vozidel
  • Stříbrná5,5 % · 3 vozidla
  • ostatní9,1 % · 5 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
19,3 %
evidováno u 28 vozů
Pohon na plyn
9,0 %
evidováno u 13 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 66,2 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 97,9 %EURO 6 · 2,1 %

Jiné ročníky Toyoty Priusu

Proklepněte konkrétní Toyotu Prius 2013

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.