Toyota Prius 2009

Evidováno
125
Způsobilost na STK
94,9 %
Ø nájezd (medián)
167 737 km
Dovezeno (47 ks)
38 %

Způsobilé na 30 dnů 4,4 % · Nezpůsobilé 0,3 % (celkem 4,8 % bez plné způsobilosti, z 1 195 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,9 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 150 004 Kčmedián 170 000 Kčdo 176 238 Kč

Pro Toyotu Prius ročníku 2009 eviduje registr 125 vozů. Vrchol popularity je za námi, registrace postupně ustupují. Aktivně jezdí 100 vozů (80,0 %), dovoz tvoří 37,6 % ročníku (47 vozů).

Ročník 200994,9 %
Model celkem94,9 %
Značka celkem94,9 %

Jak ročník stárne

Toyoty Priusu 2009 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 16 let klesla plná způsobilost o 8,7 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky97,3 % -
6 let97,2 % -
8 let97,2 % -
10 let87,1 % -
12 let90,7 % -
14 let93,1 % -
16 let88,6 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.8 Benzín 73 kW (63,2 %), 1.5 Benzín 57 kW (31,2 %), 1.8 Benzín+LPG 73 kW (5,6 %).

Nejčastější barva je bílá (40,8 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 195 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2009 mělo plnou způsobilost 94,9 %. Model jako celek dosahuje 94,9 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 94,9 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,4 % a „Nezpůsobilé“ 0,3 % ze všech prohlídek (celkem 4,8 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 167 737 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 113 950 až 226 724 km. To odpovídá asi 9 867 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (46,1 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (37,6 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku42736,8 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení32628,1 %
Brzdové zařízení26723,0 %
Výhledy907,8 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav514,4 %

Nejčastější závady STK

1
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
151×
2
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
150×
3
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
107×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
104×
5
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
82×
6
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
57×
7
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
47×
8
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
40×

Motorizace ročníku 2009

MotorPočetSTK~cena
1.8 Benzín 73 kW7994,2 %159 000 Kč

Cenový odhad

150 004
od Kč
170 000
medián Kč
176 238
do Kč

Při nájezdu kolem 201 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
100 000 km281 000 Kč
150 000 km206 000 Kč
200 000 km170 000 Kč
250 000 km153 000 Kč
300 000 km127 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Toyota Priusu ročníku 2009 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 170 000 Kč (při mediánovém nájezdu 200 782 km). Běžné rozpětí je od 150 004 do 176 238 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 194 809 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 141 996 Kč.

S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 281 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 127 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Toyoty Priusu 2009 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo38,3 % · 18 vozidel
  • Nizozemsko21,3 % · 10 vozidel
  • Itálie12,8 % · 6 vozidel
  • Švýcarsko8,5 % · 4 vozidla
  • Francie6,4 % · 3 vozidla
  • ostatní země10,6 % · 5 vozidel
  • země neurčena2,1 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha27,6 % · 330 prohlídek
  • Středočeský kraj18,3 % · 219 prohlídek
  • Jihomoravský kraj14,0 % · 167 prohlídek
  • ostatní40,1 % · 479 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá40,8 % · 51 vozidel
  • Šedá14,4 % · 18 vozidel
  • Červená metalíza8,0 % · 10 vozidel
  • Modrá metalíza8,0 % · 10 vozidel
  • Stříbrná8,0 % · 10 vozidel
  • ostatní20,8 % · 26 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
39,4 %
evidováno u 87 vozů
Katalyzátor
11,3 %
evidováno u 25 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 56,1 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 78,2 %EURO 4 · 21,0 %EURO 6 · 0,8 %

Jiné ročníky Toyoty Priusu

Proklepněte konkrétní Toyotu Prius 2009

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.