Subaru Outback 2014

2.0 Nafta 110 kW

Kód motoru: EE 20 · 2 kódové varianty

Specifikace motoru

Nafta
Palivo
110 kW
Výkon (150 k)
~2 000 cm³
Objem
6,2 l/100 km
Ø spotřeba
163 g/km
Ø CO₂
195 km/h
Max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Euro 5· Ø hmotnost 1 686 kg· rozvor 2 745 mm· délka 4 790 mm
Zahrnuté varianty paliva: nafta

Charakter motoru

Středně objemový turbodiesel je v této výkonové třídě typická volba pro dálkaře a řidiče s vysokým ročním nájezdem. Točivý moment přichází nízko a spotřeba zůstává rozumná.

U dieselů v tomto stáří je klíčové prověřit stav DPF filtru, EGR ventilu, vstřikovačů a systému common-rail. Servisní historie s doloženými výměnami oleje a paliva je zásadní.

Evidováno
42
V provozu
39
Způsobilost na STK
95,2 %
STK kontrol
313

Způsobilé na 30 dnů 4,5 % · Nezpůsobilé 0,3 % (celkem 4,8 % bez plné způsobilosti, z 313 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 115 038 Kčmedián 181 800 Kčdo 205 742 Kč

V nabídce Subaru Outbacku ročníku 2014 obsadila motorizace 2.0 Nafta 110 kW první pozici: 42 vozů (68,9 % ročníku).

V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem EE 20 (další 1 kódová varianta byla postavena na stejných mechanických dílech).

Tato motorizace95,2 %
Ročník celkem95,7 %
Model celkem94,9 %
Značka celkem94,4 %

Způsobilost na STK podle nájezdu

Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.

Pásmo nájezduZpůsobilost na STK
do 100 000 km98,2 %
100-200 000 km94,4 %
200-300 000 km93,5 %

Spolehlivost mezi motory ročníku

Plná způsobilost tohoto motoru je 95,2 % (313 prohlídek), tedy mírně pod průměrem (o 0,6 procentního bodu) mezi motory ročníku 2014 (ročník průměrně 95,7 %).

Plnou způsobilost mělo 95,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,5 % a „Nezpůsobilé“ 0,3 % ze všech prohlídek (celkem 4,8 % bez plné způsobilosti).

Naopak jde o nejhůře hodnocený motor ročníku, dokonce pod úrovní 2.5 Benzín 127 kW (99,2 %).

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

3,2 %
měření této motorizace s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 315 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Rozložení kódů motoru

Z 42 vozidel této motorizace se v registru eviduje 2 kódů typu motoru:

EE 20
97,6 %41 ks
EE20
2,4 %1 ks

Cenový odhad

115 038
od Kč
181 800
medián Kč
205 742
do Kč

Při nájezdu kolem 225 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
150 000 km242 000 Kč
200 000 km194 000 Kč
250 000 km174 000 Kč
300 000 km139 000 Kč
350 000 km131 000 Kč

Cenový odhad pro tuto motorizaci

Motorizace 2.0 Nafta 110 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 181 800 Kč (při typickém nájezdu 225 445 km). Běžné rozmezí je 115 038–205 742 Kč.

Oproti mediánu ročníku 2014 (195 000 Kč) je tato motorizace o 7 % níže.

S nájezdem 150 000 km vychází odhad na 242 000 Kč, s nájezdem 350 000 km na 131 000 Kč.

Jiné ročníky Subaru Outbacku

Proklepněte konkrétní Subaru Outback 2014 2.0 Nafta 110 kW

Zadejte VIN a ověřte stav tachometru, STK záznamy a počet majitelů tohoto konkrétního motoru.