Renault Fluence 2015
Způsobilé na 30 dnů 5,8 % · Nezpůsobilé 0,1 % (celkem 5,9 % bez plné způsobilosti, z 998 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 86 904 Kčmedián 100 694 Kčdo 103 671 Kč
Pro Renault Fluence ročníku 2015 eviduje registr 149 vozů. Aktivně jezdí 147 vozů (98,7 %), dovoz tvoří 0,0 % ročníku (0 vozů).
Jak ročník stárne
Renaultu Fluence 2015 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 10 let klesla plná způsobilost o 4,9 %.
| Stáří | Způsobilost | Prostřední polovina |
|---|---|---|
| 4 roky | 96,9 % | 30 000 až 70 000 km |
| 6 let | 95,7 % | 40 000 až 90 000 km |
| 8 let | 92,7 % | 60 000 až 110 000 km |
| 10 let | 92,1 % | 70 000 až 140 000 km |
Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.6 Benzín 82 kW (61,7 %), 1.5 Nafta 81 kW (16,8 %), 1.6 Benzín 84 kW (9,4 %).
Nejčastější barva je bílá (50,3 % všech kusů).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 998 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2015 mělo plnou způsobilost 94,0 %. Model jako celek dosahuje 94,2 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.
Plnou způsobilost mělo 94,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,8 % a „Nezpůsobilé“ 0,1 % ze všech prohlídek (celkem 5,9 % bez plné způsobilosti).
Meziročně je plná způsobilost o 2,0 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 2014 (96,0 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 77 025 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 48 213 až 116 707 km. To odpovídá asi 7 002 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je v Praze (34,4 %), pak následují Moravskoslezský kraj a Středočeský kraj.
Podíl dovozů (0,0 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 251 | 29,3 % |
| Brzdové zařízení | 241 | 28,1 % |
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 150 | 17,5 % |
| Výhledy | 77 | 9,0 % |
| Řízení | 75 | 8,7 % |
| Identifikace vozidla | 64 | 7,5 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Na co se zaměřit u ročníku 2015
Závady, které technici u Renaultu Fluence 2015 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Vůle v pákovém mechanismu řízeníŘízení · kód 2.1.3.1.1 | B | 2,63× |
Další vážné závady se v našich datech neobjevují častěji, než je u stejně starých vozů běžné.
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Mírně zkorodovaný brzdový kotoučkód 1.1.14.1.1 | 10 let | 1 146 |
| Vůle v pákovém mechanismu řízeníkód 2.1.3.1.1 | 12 let | 365 |
| Poškozené krycí sklo světlometu (funkce zachována)kód 4.1.1.2.1 | 12 let | 1 875 |
| Opotřebený mechanismus parkovací brzdykód 1.1.6.2.1 | 12 let | 391 |
| Poškozené prachovky řízeníkód 2.1.3.7.1 | 12 let | 686 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Motorizace ročníku 2015
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 1.6 Benzín 82 kW | 92 | 94,7 % | 109 000 Kč |
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 174 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 50 000 km | 155 000 Kč |
| 100 000 km | 127 000 Kč |
| 150 000 km | 109 000 Kč |
| 200 000 km | 87 000 Kč |
| 250 000 km | 75 000 Kč |
Cenový odhad
Typická tržní cena Renault Fluence ročníku 2015 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 100 694 Kč (při mediánovém nájezdu 174 237 km). Běžné rozpětí je od 86 904 do 103 671 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.
Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 119 000 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 50 914 Kč.
S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 155 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 75 000 Kč.
Z registru vozidel
Složení Renaultu Fluence 2015 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Hlavní město Praha34,4 % · 354 prohlídek
- Moravskoslezský kraj33,4 % · 344 prohlídek
- Středočeský kraj32,2 % · 331 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Bílá50,3 % · 75 vozidel
- Hnědá metalíza12,1 % · 18 vozidel
- Hnědá10,1 % · 15 vozidel
- Černá7,4 % · 11 vozidel
- Šedá metalíza7,4 % · 11 vozidel
- ostatní12,8 % · 19 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 49,0 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Proklepněte konkrétní Renault Fluence 2015
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.