Renault Fluence 2014
1.6 Benzín 82 kW
Specifikace motoru
Způsobilé na 30 dnů 4,2 % · Nezpůsobilé 0,2 % (celkem 4,4 % bez plné způsobilosti, z 660 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 92 862 Kčmedián 99 000 Kčdo 126 725 Kč
První nejpočetnější motorizace u Renaultu Fluence ročníku 2014 je 1.6 Benzín 82 kW - registr eviduje 93 vozů (64,6 % z celkového ročníku).
Jde o 1.6 16V K4M z rodiny Renault K4M.
Způsobilost na STK podle nájezdu
Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.
| Pásmo nájezdu | Způsobilost na STK |
|---|---|
| do 100 000 km | 96,5 % |
| 100-200 000 km | 89,3 % |
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 95,5 % (660 prohlídek), tedy zhruba na úrovni průměru mezi motory ročníku 2014 (ročník průměrně 96,0 %).
Plnou způsobilost mělo 95,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,2 % a „Nezpůsobilé“ 0,1 % ze všech prohlídek (celkem 4,4 % bez plné způsobilosti).
Naopak jde o nejhůře hodnocený motor ročníku, dokonce pod úrovní 1.5 Nafta 70 kW (96,3 %).
Na co se zaměřit u motorizace 1.6 Benzín 82 kW
Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Vůle v pákovém mechanismu řízeníŘízení · kód 2.1.3.1.1 | B | 2,19× |
| Slabý brzdný účinek parkovací brzdyBrzdové zařízení · kód 1.4.2.1.1 | B | 1,54× |
Další vážné závady se v našich datech neobjevují častěji, než je u stejně starých vozů běžné.
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Vůle v pákovém mechanismu řízeníkód 2.1.3.1.1 | 12 let | 365 |
| Slabý brzdný účinek parkovací brzdykód 1.4.2.1.1 | 12 let | 164 |
| Poškozené krycí sklo světlometu (funkce zachována)kód 4.1.1.2.1 | 12 let | 1 875 |
| Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.1 | 12 let | 1 228 |
| Opotřebený mechanismus parkovací brzdykód 1.1.6.2.1 | 12 let | 391 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Rozložení kódů motoru
Z 93 vozidel této motorizace se v registru eviduje 2 kódů typu motoru:
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 136 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 50 000 km | 140 000 Kč |
| 100 000 km | 110 000 Kč |
| 150 000 km | 94 000 Kč |
| 200 000 km | 73 000 Kč |
| 250 000 km | 63 000 Kč |
Cenový odhad pro tuto motorizaci
Motorizace 1.6 Benzín 82 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 99 000 Kč (při typickém nájezdu 135 924 km). Běžné rozmezí je 92 862–126 725 Kč.
Oproti mediánu ročníku 2014 (118 580 Kč) je tato motorizace o 17 % níže.
S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 140 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 63 000 Kč.