Peugeot 301 2014
Způsobilé na 30 dnů 3,8 % · Nezpůsobilé 0,2 % (celkem 4,0 % bez plné způsobilosti, z 934 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 83 000 Kčmedián 101 304 Kčdo 111 872 Kč
Pro Peugeot 301 ročníku 2014 eviduje registr 119 vozů. Počet registrací po vrcholu postupně klesá. Aktivně jezdí 116 vozů (97,5 %), dovoz tvoří 0,8 % ročníku (1 vůz).
Jak ročník stárne
Peugeotu 301 2014 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 12 let klesla plná způsobilost o 7,7 %.
| Stáří | Způsobilost | Prostřední polovina |
|---|---|---|
| 4 roky | 97,8 % | 20 000 až 60 000 km |
| 6 let | 96,2 % | 40 000 až 90 000 km |
| 8 let | 95,3 % | 50 000 až 110 000 km |
| 10 let | 93,8 % | 60 000 až 130 000 km |
| 12 let | 90,1 % | 70 000 až 150 000 km |
Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.2 Benzín 53 kW (38,7 %), 1.6 Benzín 85 kW (37,8 %), 1.6 Nafta 68 kW (21,0 %).
Nejčastější barva je bílá (32,8 % všech kusů).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 934 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2014 mělo plnou způsobilost 96,0 %. Model jako celek dosahuje 96,0 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.
Plnou způsobilost mělo 96,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,8 % a „Nezpůsobilé“ 0,2 % ze všech prohlídek (celkem 4,0 % bez plné způsobilosti).
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 70 388 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 40 107 až 110 932 km. To odpovídá asi 5 866 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je v Moravskoslezském kraji (38,0 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.
Podíl dovozů (0,8 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 433 | 30,6 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 409 | 28,9 % |
| Brzdové zařízení | 183 | 12,9 % |
| Obtěžování okolí | 122 | 8,6 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 82 | 5,8 % |
| Výhledy | 74 | 5,2 % |
| Řízení | 61 | 4,3 % |
| Identifikace vozidla | 53 | 3,7 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Na co se zaměřit u ročníku 2014
Závady, které technici u Peugeotu 301 2014 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Nedostatečně upevněný výfukPodvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1 | A | 2,27× |
| Nesvítí osvětlení registrační značkySvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1 | A | 2,1× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Nedostatečně upevněný výfukkód 6.1.2.2.1 | 8 let | 356 |
| Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.1 | 8 let | 552 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Motorizace ročníku 2014
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 1.2 Benzín 53 kW | 46 | 97,5 % | 101 860 Kč |
| 1.6 Benzín 85 kW | 45 | 95,7 % | 123 163 Kč |
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 117 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 50 000 km | 134 000 Kč |
| 100 000 km | 108 000 Kč |
| 150 000 km | 92 000 Kč |
| 200 000 km | 74 000 Kč |
| 250 000 km | 61 000 Kč |
Cenový odhad
Typická tržní cena Peugeot 301 ročníku 2014 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 101 304 Kč (při mediánovém nájezdu 116 990 km). Běžné rozpětí je od 83 000 do 111 872 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.
Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 141 143 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 64 106 Kč.
S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 134 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 61 000 Kč.
Z registru vozidel
Složení Peugeotu 301 2014 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Ukrajina100,0 % · 1 vozidlo
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Moravskoslezský kraj38,0 % · 413 prohlídek
- Středočeský kraj32,4 % · 352 prohlídek
- Jihomoravský kraj29,6 % · 322 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Bílá32,8 % · 39 vozidel
- Hnědá30,3 % · 36 vozidel
- Šedá10,1 % · 12 vozidel
- Modrá6,7 % · 8 vozidel
- Hnědá metalíza5,0 % · 6 vozidel
- ostatní15,1 % · 18 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 55,4 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Majitelé a osud v registru
Z 504 vozů Peugeotu 301 2014 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.
Proklepněte konkrétní Peugeot 301 2014
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.