Peugeot 301 2015

Evidováno
114
Způsobilost na STK
95,9 %
Ø nájezd (medián)
70 955 km
Dovezeno (3 ks)
3 %

Způsobilé na 30 dnů 3,9 % · Nezpůsobilé 0,1 % (celkem 4,1 % bez plné způsobilosti, z 716 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 90 000 Kčmedián 100 000 Kčdo 111 343 Kč

Ročník 2015 Peugeotu 301 má v českých registrech 114 vozů. Počet registrací po vrcholu postupně klesá. V provozu zůstává 107 vozů (93,9 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 3 vozy (2,6 %).

Ročník 201595,9 %
Model celkem96,0 %
Značka celkem93,3 %

Jak ročník stárne

Peugeotu 301 2015 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 10 let klesla plná způsobilost o 5,2 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky97,4 %30 000 až 70 000 km
6 let96,5 % -
8 let94,6 % -
10 let92,2 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.6 Benzín 85 kW (39,5 %), 1.2 Benzín 53 kW (22,8 %), 1.6 Nafta 68 kW (21,1 %).

Nejčastější barva je bílá (43,0 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 716 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2015 mělo plnou způsobilost 95,9 %. Model jako celek dosahuje 96,0 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 95,9 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,9 % a „Nezpůsobilé“ 0,1 % ze všech prohlídek (celkem 4,0 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 70 955 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 44 092 až 106 529 km. To odpovídá asi 6 450 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Moravskoslezském kraji (34,4 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Podíl dovozů (2,6 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku24430,7 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení21627,2 %
Brzdové zařízení11514,5 %
Obtěžování okolí9612,1 %
Výhledy627,8 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav617,7 %

Nejčastější závady STK

1
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
122×
2
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
82×
3
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
77×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
48×
5
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
40×
6
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
39×
7
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
33×
8
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
29×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

1,5 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 206 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2015

MotorPočetSTK~cena
1.6 Benzín 85 kW4595,6 %109 000 Kč

Cenový odhad

90 000
od Kč
100 000
medián Kč
111 343
do Kč

Při nájezdu kolem 124 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km133 000 Kč
100 000 km108 000 Kč
150 000 km92 000 Kč
200 000 km75 000 Kč
250 000 km62 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Peugeot 301 ročníku 2015 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 100 000 Kč (při mediánovém nájezdu 124 398 km). Běžné rozpětí je od 90 000 do 111 343 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 134 547 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 74 096 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 133 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 62 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Peugeotu 301 2015 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Slovensko66,7 % · 2 vozidla
  • Švýcarsko33,3 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Moravskoslezský kraj31,4 % · 225 prohlídek
  • Středočeský kraj30,7 % · 220 prohlídek
  • Jihomoravský kraj29,3 % · 210 prohlídek
  • ostatní8,5 % · 61 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá43,0 % · 49 vozidel
  • Hnědá23,7 % · 27 vozidel
  • Šedá19,3 % · 22 vozidel
  • Modrá7,9 % · 9 vozidel
  • Černá2,6 % · 3 vozidla
  • ostatní3,5 % · 4 vozidla

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
23,5 %
evidováno u 81 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 55,7 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 72,4 %EURO 6 · 27,6 %

Jiné ročníky Peugeotu 301

Proklepněte konkrétní Peugeot 301 2015

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.