Nissan Qashqai 2022

1.3 Benzín 103 kW

Kód motoru: HR13

Specifikace motoru

Benzín
Palivo
103 kW
Výkon (140 k)
~1 300 cm³
Objem
6,4 l/100 km
Ø spotřeba
144 g/km
Ø CO₂
196 km/h
Max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Euro 6· Ø hmotnost 1 448 kg· rozvor 2 662 mm· délka 4 421 mm
Zahrnuté varianty paliva: benzín

Charakter motoru

Moderní přeplňovaný benzínový motor malého objemu kombinuje nízkou emisní stopu s dobrým výkonem. Klíčová je pravidelná výměna oleje a kontrola řetězu rozvodů.

Evidováno
43
V provozu
43
Způsobilost na STK
97,0 %
STK kontrol
105

Způsobilé na 30 dnů 2,9 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 2,9 % bez plné způsobilosti, z 105 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 3,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 398 805 Kčmedián 445 990 Kčdo 467 782 Kč

1.3 Benzín 103 kW je druhá nejpočetnější motorizace u Nissanu Qashqai ročníku 2022. V registrech je evidováno 43 vozů (37,7 % ročníku).

V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem HR13.

Tato motorizace97,0 %
Ročník celkem97,2 %
Model celkem94,8 %
Značka celkem93,1 %

Spolehlivost mezi motory ročníku

Plná způsobilost tohoto motoru je 97,0 % (105 prohlídek), tedy zhruba na úrovni průměru mezi motory ročníku 2022 (ročník průměrně 97,2 %).

Plnou způsobilost mělo 97,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,9 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 2,9 % bez plné způsobilosti).

Naopak jde o nejhůře hodnocený motor ročníku, dokonce pod úrovní 1.3 Benzín 116 kW (97,1 %).

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

0,0 %
měření této motorizace s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 280 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Další motorizace Nissanu Qashqai 2022

Cenový odhad

398 805
od Kč
445 990
medián Kč
467 782
do Kč

Při nájezdu kolem 40 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
25 000 km468 000 Kč
50 000 km434 000 Kč
75 000 km402 000 Kč
100 000 km388 000 Kč
125 000 km355 000 Kč

Cenový odhad pro tuto motorizaci

Motorizace 1.3 Benzín 103 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 445 990 Kč (při typickém nájezdu 40 102 km). Běžné rozmezí je 398 805–467 782 Kč.

Cenově odpovídá mediánu ročníku 2022 (463 175 Kč).

S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 468 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 355 000 Kč.

Jiné ročníky Nissanu Qashqai

Proklepněte konkrétní Nissan Qashqai 2022 1.3 Benzín 103 kW

Zadejte VIN a ověřte stav tachometru, STK záznamy a počet majitelů tohoto konkrétního motoru.