Nissan Qashqai 2019

1.3 Benzín 117 kW

Kód motoru: HR13

Specifikace motoru

Benzín
Palivo
117 kW
Výkon (159 k)
~1 300 cm³
Objem
5,8 l/100 km
Ø spotřeba
130 g/km
Ø CO₂
199 km/h
Max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Euro 6· Ø hmotnost 1 464 kg· rozvor 2 646 mm· délka 4 394 mm
Zahrnuté varianty paliva: benzín

Charakter motoru

Moderní přeplňovaný benzínový motor malého objemu kombinuje nízkou emisní stopu s dobrým výkonem. Klíčová je pravidelná výměna oleje a kontrola řetězu rozvodů.

Evidováno
45
V provozu
45
Způsobilost na STK
96,3 %
STK kontrol
165

Způsobilé na 30 dnů 3,0 % · Nezpůsobilé 0,6 % (celkem 3,6 % bez plné způsobilosti, z 165 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,2 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 330 632 Kčmedián 354 559 Kčdo 371 250 Kč

1.3 Benzín 117 kW je druhá nejpočetnější motorizace u Nissanu Qashqai ročníku 2019. V registrech je evidováno 45 vozů (18,5 % ročníku).

V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem HR13.

Tato motorizace96,3 %
Ročník celkem96,8 %
Model celkem94,8 %
Značka celkem93,1 %

Spolehlivost mezi motory ročníku

Plná způsobilost tohoto motoru je 96,3 % (165 prohlídek), tedy mírně pod průměrem (o 0,5 procentního bodu) mezi motory ročníku 2019 (ročník průměrně 96,8 %).

Plnou způsobilost mělo 96,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,0 % a „Nezpůsobilé“ 0,6 % ze všech prohlídek (celkem 3,6 % bez plné způsobilosti).

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

0,8 %
měření této motorizace s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Další motorizace Nissanu Qashqai 2019

Cenový odhad

330 632
od Kč
354 559
medián Kč
371 250
do Kč

Při nájezdu kolem 72 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
25 000 km408 000 Kč
50 000 km373 000 Kč
75 000 km354 000 Kč
100 000 km345 000 Kč
125 000 km319 000 Kč

Cenový odhad pro tuto motorizaci

Motorizace 1.3 Benzín 117 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 354 559 Kč (při typickém nájezdu 72 054 km). Běžné rozmezí je 330 632–371 250 Kč.

Oproti mediánu ročníku 2019 (329 000 Kč) je tato motorizace o 8 % výše.

S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 408 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 319 000 Kč.

Jiné ročníky Nissanu Qashqai

Proklepněte konkrétní Nissan Qashqai 2019 1.3 Benzín 117 kW

Zadejte VIN a ověřte stav tachometru, STK záznamy a počet majitelů tohoto konkrétního motoru.