Nissan Note 2015
1.2 Benzín 59 kW
Specifikace motoru
Charakter motoru
Atmosférický nebo lehce přeplňovaný benzínový motor v této výkonové třídě je typický pro základní motorizace. Nevyžaduje prémiová paliva a jeho mechanika je poměrně odolná.
Způsobilé na 30 dnů 3,5 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 3,5 % bez plné způsobilosti, z 288 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 91 836 Kčmedián 130 000 Kčdo 130 532 Kč
1.2 Benzín 59 kW je první nejpočetnější motorizace u Nissanu Note ročníku 2015. V registrech je evidováno 49 vozů (76,6 % ročníku).
V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem HR12.
Způsobilost na STK podle nájezdu
Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.
| Pásmo nájezdu | Způsobilost na STK |
|---|---|
| do 100 000 km | 97,7 % |
| 100-200 000 km | 89,3 % |
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 96,5 % (288 prohlídek), tedy zhruba na úrovni průměru mezi motory ročníku 2015 (ročník průměrně 96,3 %).
Plnou způsobilost mělo 96,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,5 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 3,5 % bez plné způsobilosti).
Jde zároveň o nejspolehlivější motorizaci ročníku. Porazila i 1.2 Benzín 72 kW (96,0 %).
Na co se zaměřit u motorizace 1.2 Benzín 59 kW
Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Poškozený nárazník nebo ochrana proti podjetíPodvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.4.1.1 | A | 1,53× |
| Poškozené krycí sklo světlometu (funkce zachována)Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1 | A | 1,41× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Poškozený nárazník nebo ochrana proti podjetíkód 6.1.4.1.1 | 14 let | 136 |
| Poškozené krycí sklo světlometu (funkce zachována)kód 4.1.1.2.1 | 16 let | 1 931 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 120 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 50 000 km | 168 000 Kč |
| 100 000 km | 139 000 Kč |
| 150 000 km | 119 000 Kč |
| 200 000 km | 98 000 Kč |
| 250 000 km | 76 000 Kč |
Cenový odhad pro tuto motorizaci
Motorizace 1.2 Benzín 59 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 130 000 Kč (při typickém nájezdu 120 350 km). Běžné rozmezí je 91 836–130 532 Kč.
Cenově odpovídá mediánu ročníku 2015 (130 000 Kč).
S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 168 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 76 000 Kč.