Mercedes-Benz GLK 2012

Evidováno
138
Způsobilost na STK
97,3 %
Ø nájezd (medián)
140 793 km
Dovezeno (40 ks)
29 %

Způsobilé na 30 dnů 2,6 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 2,6 % bez plné způsobilosti, z 1 060 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 3,6 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 223 542 Kčmedián 258 200 Kčdo 285 000 Kč

V roce 2012 eviduje registr Mercedes-Benz GLK 138 vozů. Křivka prodejů je už za vrcholem a začíná klesat. V provozu jich zůstává 122 vozů (88,4 %); ze zahraničí dovezeno 40 vozů (29,0 %).

Ročník 201297,3 %
Model celkem96,7 %
Značka celkem94,9 %

Jak ročník stárne

Mercedes-Benz GLK 2012 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 14 let klesla plná způsobilost o 0,2 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky97,6 % -
6 let98,5 % -
8 let96,2 % -
10 let96,2 % -
12 let96,2 % -
14 let97,4 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.1 Nafta 125 kW (62,3 %), 2.1 Nafta 150 kW (21,7 %), 3.0 Nafta 170 kW (7,2 %).

Barevně převládá bílá (29,7 %), druhá nejčastější je černá (21,7 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 060 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2012 mělo plnou způsobilost 97,3 %. Model jako celek dosahuje 96,7 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 0,6 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 97,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,6 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 2,6 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 140 793 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 98 013 až 193 584 km. To odpovídá asi 10 057 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (52,9 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Výhledy9025,8 %
Brzdové zařízení7722,1 %
Podvozek a části připevněné k podvozku7120,3 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení6117,5 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav5014,3 %

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
79×
2
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
33×
3
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
31×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
26×
5
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
22×
6
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
20×
7
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
14×
8
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
12×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

2,9 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 972 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2012

MotorPočetSTK~cena
2.1 Nafta 125 kW8697,7 %259 000 Kč

Cenový odhad

223 542
od Kč
258 200
medián Kč
285 000
do Kč

Při nájezdu kolem 232 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
150 000 km325 000 Kč
200 000 km277 000 Kč
250 000 km244 000 Kč
300 000 km200 000 Kč
350 000 km183 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Mercedes-Benz GLK ročníku 2012 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 258 200 Kč (při mediánovém nájezdu 232 218 km). Běžné rozpětí je od 223 542 do 285 000 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 331 124 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 202 254 Kč.

S nájezdem 150 000 km vychází odhad na 325 000 Kč, s nájezdem 350 000 km na 183 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Mercedes-Benz GLK 2012 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo62,5 % · 25 vozidel
  • Itálie22,5 % · 9 vozidel
  • Francie2,5 % · 1 vozidlo
  • Lucembursko2,5 % · 1 vozidlo
  • Nizozemsko2,5 % · 1 vozidlo
  • ostatní země7,5 % · 3 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha41,1 % · 436 prohlídek
  • Středočeský kraj20,8 % · 221 prohlídek
  • Jihomoravský kraj15,8 % · 167 prohlídek
  • ostatní22,3 % · 236 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá29,7 % · 41 vozidel
  • Černá21,7 % · 30 vozidel
  • Šedá18,8 % · 26 vozidel
  • Šedá metalíza9,4 % · 13 vozidel
  • Stříbrná metalíza5,1 % · 7 vozidel
  • ostatní15,2 % · 21 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
47,0 %
evidováno u 175 vozů
ABS
30,4 %
evidováno u 113 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 51,3 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 89,5 %EURO 6 · 10,5 %

Jiné ročníky Mercedes-Benz GLK

Proklepněte konkrétní Mercedes-Benz GLK 2012

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.