Land Rover Discovery 2009

2.7 Nafta 140 kW

Kód motoru: 276DT

Specifikace motoru

Nafta
Palivo
140 kW
Výkon (190 k)
~2 700 cm³
Objem
10 l/100 km
Ø spotřeba
267 g/km
Ø CO₂
180 km/h
Max. rychlost
Kategorie Osobní M1G· Emisní norma Euro 4· Ø hmotnost 2 532 kg· rozvor 2 885 mm· délka 4 840 mm
Zahrnuté varianty paliva: nafta

Charakter motoru

Větší turbodiesel cílí na vyšší výkon a schopnost tahat těžké přívěsy. Platí se to ale vyššími provozními náklady a komplikovanější údržbou.

U dieselů v tomto stáří je klíčové prověřit stav DPF filtru, EGR ventilu, vstřikovačů a systému common-rail. Servisní historie s doloženými výměnami oleje a paliva je zásadní.

Evidováno
58
V provozu
42
Způsobilost na STK
94,5 %
STK kontrol
543

Způsobilé na 30 dnů 4,6 % · Nezpůsobilé 0,6 % (celkem 5,2 % bez plné způsobilosti, z 543 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 6,3 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 145 198 Kčmedián 192 958 Kčdo 193 758 Kč

První nejpočetnější motorizace u Land Rover Discovery ročníku 2009 je 2.7 Nafta 140 kW - registr eviduje 58 vozů (72,5 % z celkového ročníku).

V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem 276DT.

Tato motorizace94,5 %
Ročník celkem93,8 %
Model celkem91,9 %
Značka celkem93,7 %

Způsobilost na STK podle nájezdu

Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.

Pásmo nájezduZpůsobilost na STK
do 100 000 km97,4 %
100-200 000 km91,9 %
200-300 000 km95,1 %
nad 300 000 km94,3 %

Spolehlivost mezi motory ročníku

Plná způsobilost tohoto motoru je 94,5 % (543 prohlídek), tedy mírně nad průměrem (o 0,7 procentního bodu) mezi motory ročníku 2009 (ročník průměrně 93,8 %).

Plnou způsobilost mělo 94,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,6 % a „Nezpůsobilé“ 0,6 % ze všech prohlídek (celkem 5,2 % bez plné způsobilosti).

Jde zároveň o nejspolehlivější motorizaci ročníku. Porazila i 3.0 Nafta 180 kW (92,7 %).

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

0,7 %
měření této motorizace s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 275 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Cenový odhad

145 198
od Kč
192 958
medián Kč
193 758
do Kč

Při nájezdu kolem 174 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km366 000 Kč
100 000 km268 000 Kč
150 000 km208 000 Kč
200 000 km177 000 Kč
250 000 km154 000 Kč

Cenový odhad pro tuto motorizaci

Motorizace 2.7 Nafta 140 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 192 958 Kč (při typickém nájezdu 173 844 km). Běžné rozmezí je 145 198–193 758 Kč.

Cenově odpovídá mediánu ročníku 2009 (193 678 Kč).

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 366 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 154 000 Kč.

Jiné ročníky Land Rover Discovery

Proklepněte konkrétní Land Rover Discovery 2009 2.7 Nafta 140 kW

Zadejte VIN a ověřte stav tachometru, STK záznamy a počet majitelů tohoto konkrétního motoru.