Kia Sorento 2015

Evidováno
147
Způsobilost na STK
95,2 %
Ø nájezd (medián)
119 183 km
Dovezeno (19 ks)
13 %

Způsobilé na 30 dnů 4,5 % · Nezpůsobilé 0,3 % (celkem 4,8 % bez plné způsobilosti, z 943 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 300 036 Kčmedián 337 075 Kčdo 347 868 Kč

Ročník 2015 Kie Sorento má v českých registrech 147 vozů. V provozu zůstává 137 vozů (93,2 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 19 vozů (12,9 %).

Ročník 201595,2 %
Model celkem91,5 %
Značka celkem94,1 %

Jak ročník stárne

Kie Sorento 2015 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 10 let klesla plná způsobilost o 7,6 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky98,7 %60 000 až 100 000 km
6 let96,5 % -
8 let94,4 % -
10 let91,1 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.2 Nafta 147 kW (77,6 %), 2.2 Nafta 145 kW (22,4 %).

Barevně převládá bílá (27,2 %), druhá nejčastější je černá (15,0 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 943 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2015 mělo plnou způsobilost 95,2 %. Model jako celek dosahuje 91,5 %, tento ročník je tedy o 3,6 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 95,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,5 % a „Nezpůsobilé“ 0,3 % ze všech prohlídek (celkem 4,8 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 2,3 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2014 (92,8 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 119 183 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 79 056 až 166 143 km. To odpovídá asi 10 835 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (39,1 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Podíl dovozů (12,9 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku18127,8 %
Brzdové zařízení11117,1 %
Výhledy10616,3 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení8112,5 %
Identifikace vozidla629,5 %
Řízení558,5 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav548,3 %

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
86×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
66×
3
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
53×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
41×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
40×
6
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
25×
7
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
24×
8
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
17×

Na co se zaměřit u ročníku 2015

Závady, které technici u Kie Sorento 2015 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.

ZávadaČastěji
Menší poškození čelního sklaVýhledy · kód 3.2.1.2A1,32×
Poškozené prachovky řízeníŘízení · kód 2.1.3.7.1A1,32×
Jak číst tabulku: první dvě čísla říkají, kolikrát na tisíc prohlídek technici závadu zapsali - u těchto vozů a u stejně starých vozů celkem. Sloupec Častěji je poměr mezi nimi. U malého počtu prohlídek ho držíme blíž k průměru, aby jedna dvě závady nevypadaly jako pravidlo. Drobné závady (A) na STK nevadí, ukazují spíš, jak se o vůz staral předchozí majitel.
Menší vzorek: 1 018 prohlídek, čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021

Kdy se tyto závady objevují poprvé

Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.

ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Menší poškození čelního sklakód 3.2.1.212 let550
Poškozené prachovky řízeníkód 2.1.3.7.115 let640

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

1,3 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 424 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2015

MotorPočetSTK~cena
2.2 Nafta 147 kW11495,5 %339 900 Kč

Cenový odhad

300 036
od Kč
337 075
medián Kč
347 868
do Kč

Při nájezdu kolem 160 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km479 000 Kč
100 000 km403 000 Kč
150 000 km349 000 Kč
200 000 km301 000 Kč
250 000 km265 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Kia Sorento ročníku 2015 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 337 075 Kč (při mediánovém nájezdu 159 600 km). Běžné rozpětí je od 300 036 do 347 868 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 362 650 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 269 400 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 479 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 265 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Kie Sorento 2015 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo47,4 % · 9 vozidel
  • Nizozemsko10,5 % · 2 vozidla
  • Slovensko10,5 % · 2 vozidla
  • Belgie5,3 % · 1 vozidlo
  • Dánsko5,3 % · 1 vozidlo
  • ostatní země21,1 % · 4 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha34,3 % · 323 prohlídek
  • Středočeský kraj33,8 % · 319 prohlídek
  • Jihomoravský kraj19,6 % · 185 prohlídek
  • ostatní12,3 % · 116 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá27,2 % · 40 vozidel
  • Černá15,0 % · 22 vozidel
  • Hnědá14,3 % · 21 vozidel
  • Šedá12,2 % · 18 vozidel
  • Černá metalíza9,5 % · 14 vozidel
  • ostatní21,8 % · 32 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
60,0 %
evidováno u 254 vozů
ABS
42,6 %
evidováno u 180 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 54,1 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 75,1 %EURO 5 · 24,5 %EURO 4 · 0,4 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2015 patří u Sorento k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 3,6 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Kie Sorento

Proklepněte konkrétní Kii Sorento 2015

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.