Kia Carnival 2007
2.9 Nafta 136 kW
Specifikace motoru
Charakter motoru
Větší turbodiesel cílí na vyšší výkon a schopnost tahat těžké přívěsy. Platí se to ale vyššími provozními náklady a komplikovanější údržbou.
U dieselů v tomto stáří je klíčové prověřit stav DPF filtru, EGR ventilu, vstřikovačů a systému common-rail. Servisní historie s doloženými výměnami oleje a paliva je zásadní.
Způsobilé na 30 dnů 6,9 % · Nezpůsobilé 0,9 % (celkem 7,8 % bez plné způsobilosti, z 1 786 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 4,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
První nejpočetnější motorizace u Kie Carnivalu ročníku 2007 je 2.9 Nafta 136 kW - registr eviduje 162 vozů (95,3 % z celkového ročníku).
V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem J3.
Způsobilost na STK podle nájezdu
Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.
| Pásmo nájezdu | Způsobilost na STK |
|---|---|
| do 100 000 km | 93,6 % |
| 100-200 000 km | 91,0 % |
| 200-300 000 km | 92,1 % |
| nad 300 000 km | 89,7 % |
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 91,8 % (1 786 prohlídek), tedy zhruba na úrovni průměru mezi motory ročníku 2007 (ročník průměrně 91,9 %).
Plnou způsobilost mělo 91,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 6,9 % a „Nezpůsobilé“ 0,9 % ze všech prohlídek (celkem 7,8 % bez plné způsobilosti).
Naopak jde o nejhůře hodnocený motor ročníku, dokonce pod úrovní 2.9 Nafta 106 kW (93,5 %).
Na co se zaměřit u motorizace 2.9 Nafta 136 kW
Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Netěsnost převodky řízeníŘízení · kód 2.1.1.5.1 | A | 1,94× |
| Poškozený nárazník nebo ochrana proti podjetíPodvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.4.1.1 | A | 1,94× |
| Poškozené nebo uvolněné palivové potrubíPodvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.3.5.1 | A | 1,72× |
| Opotřebený mechanismus parkovací brzdyBrzdové zařízení · kód 1.1.6.2.1 | A | 1,6× |
| Uvolněné uchycení brzdového potrubíBrzdové zařízení · kód 1.1.11.4.1 | A | 1,6× |
| Netěsnost nápravyNápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1 | A | 1,58× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Poškozený nárazník nebo ochrana proti podjetíkód 6.1.4.1.1 | 16 let | 121 |
| Netěsnost nápravykód 5.1.1.5.1 | 16 let | 148 |
| Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubíkód 1.1.11.3.1 | 16 let | 501 |
| Opotřebený mechanismus parkovací brzdykód 1.1.6.2.1 | 17 let | 174 |
| Poškozené prachovky řízeníkód 2.1.3.7.1 | 17 let | 319 |
Zobrazit všech 10 závad
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Vnější poškození lanovodůkód 1.1.15.4.1 | 17 let | 187 |
| Netěsnost převodky řízeníkód 2.1.1.5.1 | 18 let | 129 |
| Poškozené nebo uvolněné palivové potrubíkód 6.1.3.5.1 | 18 let | 114 |
| Povrchově odřená brzdová hadicekód 1.1.12.2.1 | 18 let | 199 |
| Uvolněné uchycení brzdového potrubíkód 1.1.11.4.1 | 19 let | 71 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK