Hyundai Sonata 2000

Evidováno
155
Způsobilost na STK
92,0 %
Ø nájezd (medián)
178 408 km
Dovezeno (55 ks)
35 %

Způsobilé na 30 dnů 5,0 % · Nezpůsobilé 1,5 % (celkem 6,5 % bez plné způsobilosti, z 726 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 18,9 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Pro Hyundai Sonatu ročníku 2000 eviduje registr 155 vozů. Aktivně jezdí 35 vozů (22,6 %), dovoz tvoří 35,5 % ročníku (55 vozů).

Ročník 200092,0 %
Model celkem93,5 %
Značka celkem94,3 %

Jak ročník stárne

Hyundai Sonaty 2000 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
10 let91,2 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.5 Benzín 118 kW (60,6 %), 2.0 Benzín 100 kW (35,5 %), 2.0 Benzín (3,9 %).

Barevně převládá stříbrná-metal (23,9 %), druhá nejčastější je zelená-metal (14,2 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 726 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2000 mělo plnou způsobilost 92,0 %. Model jako celek dosahuje 93,5 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 1,5 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 92,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,0 % a „Nezpůsobilé“ 1,5 % ze všech prohlídek (celkem 6,5 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 2,8 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 1999 (89,2 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 9,3 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 178 408 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 136 482 až 216 430 km. To odpovídá asi 6 862 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Jihomoravském kraji (39,6 %), pak následují Praha a Středočeský kraj.

Vysoký podíl dovozů (35,5 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku36843,5 %
Brzdové zařízení19723,3 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení18221,5 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav9911,7 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
140×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
77×
3
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
76×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
48×
5
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
45×
6
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
45×
7
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
42×
8
U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy).
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.4
35×

Motorizace ročníku 2000

MotorPočetSTK~cena
2.5 Benzín 118 kW9494,0 %–
2.0 Benzín 100 kW5589,9 %–

Z registru vozidel

Složení Hyundai Sonaty 2000 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Dánsko5,5 % · 3 vozidla
  • Německo5,5 % · 3 vozidla
  • Rakousko3,6 % · 2 vozidla
  • Francie1,8 % · 1 vozidlo
  • země neurčena83,6 % · 46 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Jihomoravský kraj11,6 % · 84 prohlídek
  • Hlavní město Praha9,1 % · 66 prohlídek
  • Středočeský kraj8,5 % · 62 prohlídek
  • ostatní70,8 % · 514 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Stříbrná metalíza23,9 % · 37 vozidel
  • Zelená metalíza14,2 % · 22 vozidel
  • Šedá metalíza11,6 % · 18 vozidel
  • Zlatá metalíza11,6 % · 18 vozidel
  • Bílá11,0 % · 17 vozidel
  • ostatní27,7 % · 43 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
79,9 %
evidováno u 127 vozů
Airbag
63,5 %
evidováno u 101 vozů
Katalyzátor
41,5 %
evidováno u 66 vozů
Tažné zařízení
15,7 %
evidováno u 25 vozů
Pohon na plyn
10,1 %
evidováno u 16 vozů
Klimatizace
6,3 %
evidováno u 10 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 1,9 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 2 · 66,7 %EURO 3 · 33,3 %

Jiné ročníky Hyundai Sonaty

Proklepněte konkrétní Hyundai Sonatu 2000

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.