Ford Explorer 1998
Způsobilé na 30 dnů 12,2 % · Nezpůsobilé 0,9 % (celkem 13,1 % bez plné způsobilosti, z 1 153 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 14,3 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Ročník 1998 Fordu Exploreru má v českých registrech 166 vozů. Mezi ročníky tohoto modelu je nejčastější. V provozu zůstává 69 vozů (41,6 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 72 vozů (43,4 %).
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 4.0 Benzín 152 kW (56,0 %), 4.0 Benzín+LPG 152 kW (26,5 %), 4.0 Benzín (15,7 %).
Barevně převládá černá (27,1 %), druhá nejčastější je zelená-tmavá (22,9 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 1 153 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1998 mělo plnou způsobilost 84,7 %. Model jako celek dosahuje 87,0 %, tento ročník je tedy o 2,3 procentního bodu pod průměrem.
Plnou způsobilost mělo 84,7 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 12,2 % a „Nezpůsobilé“ 0,9 % ze všech prohlídek (celkem 13,1 % bez plné způsobilosti).
Meziročně je plná způsobilost o 1,5 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 1997 (83,2 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 199 613 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 161 545 až 247 421 km. To odpovídá asi 7 129 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (46,1 %), pak následují Praha a Plzeňský kraj.
Vysoký podíl dovozů (43,4 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 1 045 | 40,4 % |
| Brzdové zařízení | 575 | 22,2 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 314 | 12,1 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 270 | 10,4 % |
| Řízení | 172 | 6,7 % |
| Identifikace vozidla | 123 | 4,8 % |
| Výhledy | 87 | 3,4 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Motorizace ročníku 1998
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 4.0 Benzín 152 kW | 93 | 85,7 % | – |
| 4.0 Benzín+LPG 152 kW | 44 | 81,3 % | – |
Z registru vozidel
Složení Fordu Exploreru 1998 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo5,6 % · 4 vozidla
- Rakousko1,4 % · 1 vozidlo
- Švýcarsko1,4 % · 1 vozidlo
- země neurčena91,7 % · 66 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Středočeský kraj17,6 % · 203 prohlídek
- Hlavní město Praha11,0 % · 127 prohlídek
- Plzeňský kraj9,5 % · 110 prohlídek
- ostatní61,8 % · 713 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Černá27,1 % · 45 vozidel
- Zelená tmavá22,9 % · 38 vozidel
- Zelená metalíza9,0 % · 15 vozidel
- Modrá metalíza6,0 % · 10 vozidel
- Šedá základní5,4 % · 9 vozidel
- ostatní29,5 % · 49 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 14,0 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Co z toho plyne pro kupujícího
Ročník 1998 je mezi ročníky Exploreru podprůměrný. Plná způsobilost je o 2,3 procentního bodu pod průměrem modelu. Při kontrole se vyplatí zaměřit na typické závady uvedené výše.
Proklepněte konkrétní Ford Explorer 1998
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.