Ford Explorer 1997
Malý vzorek. V evidenci jsou u tohoto ročníku 51 vozidel, takže s jedním vozem se procenta hýbou víc než u větších skupin. Čísla jsou z evidence jako všude jinde. Stránka modelu vychází z většího počtu záznamů.
Způsobilé na 30 dnů 12,8 % · Nezpůsobilé 1,9 % (celkem 14,8 % bez plné způsobilosti, z 413 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 12,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Pro Ford Explorer ročníku 1997 eviduje registr 51 vozů. Model byl ve fázi, kdy popularita rostla. Aktivně jezdí 18 vozů (35,3 %), dovoz tvoří 88,2 % ročníku (45 vozů).
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 4.0 Benzín 152 kW (37,3 %), 4.0 Benzín+LPG 152 kW (31,4 %), 4.0 Benzín (31,4 %).
Barevně převládá zelená-metal (29,4 %), druhá nejčastější je černá (19,6 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 413 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1997 mělo plnou způsobilost 83,2 %. Model jako celek dosahuje 87,0 %, tento ročník je tedy o 3,8 procentního bodu pod průměrem.
Plnou způsobilost mělo 83,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 12,8 % a „Nezpůsobilé“ 1,9 % ze všech prohlídek (celkem 14,8 % bez plné způsobilosti).
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 186 000 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 148 966 až 227 064 km. To odpovídá asi 6 414 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (38,8 %), pak následují Královéhradecký kraj a Jihomoravský kraj.
Vysoký podíl dovozů (88,2 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 388 | 43,5 % |
| Brzdové zařízení | 209 | 23,5 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 112 | 12,6 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 109 | 12,2 % |
| Řízení | 73 | 8,2 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Z registru vozidel
Složení Fordu Exploreru 1997 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo13,3 % · 6 vozidel
- Francie2,2 % · 1 vozidlo
- Nizozemsko2,2 % · 1 vozidlo
- Španělsko2,2 % · 1 vozidlo
- země neurčena80,0 % · 36 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Středočeský kraj12,6 % · 52 prohlídek
- Královéhradecký kraj10,2 % · 42 prohlídek
- Jihomoravský kraj9,7 % · 40 prohlídek
- ostatní67,6 % · 279 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Zelená metalíza29,4 % · 15 vozidel
- Černá19,6 % · 10 vozidel
- Fialová metalíza11,8 % · 6 vozidel
- Modrá metalíza11,8 % · 6 vozidel
- Červená metalíza9,8 % · 5 vozidel
- ostatní17,6 % · 9 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 8,3 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Co z toho plyne pro kupujícího
Ročník 1997 je mezi ročníky Exploreru podprůměrný. Plná způsobilost je o 3,8 procentního bodu pod průměrem modelu. Při kontrole se vyplatí zaměřit na typické závady uvedené výše.
Proklepněte konkrétní Ford Explorer 1997
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.