Citroën C-Elysée 2013
1.6 Nafta 68 kW
Specifikace motoru
Způsobilé na 30 dnů 4,5 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 4,5 % bez plné způsobilosti, z 516 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,2 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 45 000 Kčmedián 49 000 Kčdo 79 662 Kč
První nejpočetnější motorizace u Citroënu C-Elysée ročníku 2013 je 1.6 Nafta 68 kW - registr eviduje 59 vozů (36,6 % z celkového ročníku).
Způsobilost na STK podle nájezdu
Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.
| Pásmo nájezdu | Způsobilost na STK |
|---|---|
| do 100 000 km | 95,7 % |
| 100-200 000 km | 92,9 % |
| 200-300 000 km | 93,7 % |
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 95,5 % (516 prohlídek), tedy zhruba na úrovni průměru mezi motory ročníku 2013 (ročník průměrně 95,8 %).
Plnou způsobilost mělo 95,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,5 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 4,5 % bez plné způsobilosti).
Na co se zaměřit u motorizace 1.6 Nafta 68 kW
Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Nedostatečně upevněný výfukPodvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1 | A | 2,23× |
| Nesvítí osvětlení registrační značkySvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1 | A | 2,09× |
| Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systémuPodvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1 | A | 1,65× |
| Poškozené krycí sklo světlometu (funkce zachována)Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1 | A | 1,55× |
| Mírně zkorodovaný brzdový kotoučBrzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1 | A | 1,33× |
| Poškozené prachovky řízeníŘízení · kód 2.1.3.7.1 | A | 1,31× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Nedostatečně upevněný výfukkód 6.1.2.2.1 | 8 let | 182 |
| Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.1 | 8 let | 330 |
| Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systémukód 6.1.2.1.1 | 8 let | 96 |
| Mírně zkorodovaný brzdový kotoučkód 1.1.14.1.1 | 8 let | 185 |
| Netěsnost nápravykód 5.1.1.5.1 | 8 let | 35 |
Zobrazit všech 7 závad
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Poškozené prachovky řízeníkód 2.1.3.7.1 | 9 let | 83 |
| Poškozené krycí sklo světlometu (funkce zachována)kód 4.1.1.2.1 | 10 let | 127 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Další motorizace Citroënu C-Elysée 2013
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 180 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 100 000 km | 67 000 Kč |
| 150 000 km | 57 000 Kč |
| 200 000 km | 45 000 Kč |
| 250 000 km | 39 000 Kč |
| 300 000 km | 31 000 Kč |
Cenový odhad pro tuto motorizaci
Motorizace 1.6 Nafta 68 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 49 000 Kč (při typickém nájezdu 179 789 km). Běžné rozmezí je 45 000–79 662 Kč.
Oproti mediánu ročníku 2013 (81 088 Kč) je tato motorizace o 40 % níže.
S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 67 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 31 000 Kč.