Chrysler PT Cruiser 2000

Evidováno
198
Způsobilost na STK
92,8 %
Ø nájezd (medián)
166 147 km
Dovezeno (162 ks)
82 %

Způsobilé na 30 dnů 5,4 % · Nezpůsobilé 1,1 % (celkem 6,5 % bez plné způsobilosti, z 1 843 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 9,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Ročník 2000 Chrysleru PT Cruiseru má v českých registrech 198 vozů. Model byl ve fázi, kdy popularita rostla. V provozu zůstává 69 vozů (34,8 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 162 vozů (81,8 %).

Ročník 200092,8 %
Model celkem92,7 %
Značka celkem91,4 %

Jak ročník stárne

Chrysleru PT Cruiseru 2000 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 10 let a 18 let klesla plná způsobilost o 1,4 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
10 let87,1 % -
12 let86,8 % -
14 let91,7 % -
16 let87,1 % -
18 let85,7 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Benzín 104 kW (87,4 %), 2.0 Benzín+LPG 104 kW (8,6 %), 2.0 Benzín (2,5 %).

Barevně převládá černá (18,7 %), druhá nejčastější je modrá-metal (15,7 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 843 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2000 mělo plnou způsobilost 92,8 %. Model jako celek dosahuje 92,7 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 92,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,4 % a „Nezpůsobilé“ 1,1 % ze všech prohlídek (celkem 6,5 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 9,1 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 166 147 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 133 091 až 200 332 km. To odpovídá asi 6 390 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (42,4 %), pak následují Praha a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (81,8 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 16733,6 %
Brzdové zařízení79723,0 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení73321,1 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav3008,6 %
Řízení2617,5 %
Výhledy1363,9 %
Identifikace vozidla752,2 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
452×
2
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
259×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
249×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
247×
5
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
233×
6
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
191×
7
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
145×
8
U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy).
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.4
133×

Motorizace ročníku 2000

MotorPočetSTK~cena
2.0 Benzín 104 kW17393,2 %–

Z registru vozidel

Složení Chrysleru PT Cruiseru 2000 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo22,8 % · 37 vozidel
  • Itálie7,4 % · 12 vozidel
  • Rakousko4,3 % · 7 vozidel
  • Francie3,7 % · 6 vozidel
  • Německo (NDR)1,9 % · 3 vozidla
  • ostatní země4,3 % · 7 vozidel
  • země neurčena55,6 % · 90 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj17,1 % · 316 prohlídek
  • Hlavní město Praha13,1 % · 242 prohlídek
  • Jihomoravský kraj10,2 % · 188 prohlídek
  • ostatní59,5 % · 1 097 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá18,7 % · 37 vozidel
  • Modrá metalíza15,7 % · 31 vozidel
  • Stříbrná12,6 % · 25 vozidel
  • Stříbrná metalíza10,1 % · 20 vozidel
  • Šedá metalíza9,1 % · 18 vozidel
  • ostatní33,8 % · 67 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
67,7 %
evidováno u 174 vozů
Airbag
28,8 %
evidováno u 74 vozů
Katalyzátor
21,4 %
evidováno u 55 vozů
Tažné zařízení
14,4 %
evidováno u 37 vozů
Klimatizace
11,7 %
evidováno u 30 vozů
Pohon na plyn
10,1 %
evidováno u 26 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 17,9 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 3 · 97,8 %EURO 4 · 2,2 %

Jiné ročníky Chrysleru PT Cruiseru

Proklepněte konkrétní Chrysler PT Cruiser 2000

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.