AUTO SKOPEK, s.r.o., Pod Šodkem 1618
Pod Šodkem 1618, 73934 Šenov
Způsobilé na 30 dnů 4,9 % · Nezpůsobilé 1,3 % (celkem 6,2 % bez plné způsobilosti, z 168 957 prohlídek)
Způsobilost na STK 93,9 % · celostátní průměr 92,8 % · medián doby 34 min · celostátní průměr 48 min
Ve kterých měsících se sem jezdí nejméně
Měsíční objem prohlídek za celou historii evidence. Méně prohlídek obvykle znamená kratší čekání, délku fronty ale neměříme.
Stanice technické kontroly v Šenově má v evidenci 168 957 kontrol. Plnou způsobilost z nich má 93,9 %, medián doby prohlídky je 34 min.
Kdy se sem jezdí na prohlídku
Čas zahájení 15 151 prohlídek, které Pod Šodkem 1618, 73934 Šenov zapsala za poslední 2 roky. Nejvíc jich začíná v úterý kolem 8:00. Není to otevírací doba stanice, jen hodiny, kdy se sem skutečně jezdilo.
| 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| po | |||||||||||
| út | |||||||||||
| st | |||||||||||
| čt | |||||||||||
| pá |
Co tu dělají
Protokoly tu podepisují 4 technici. Opakovaná prohlídka, tedy návrat vozu po nálezu závady, tvoří 3,6 % zdejších protokolů.
Doba kontroly
Většina kontrol skončí do 58 min.
Nejčastější závady
Rozdělené podle závažnosti dle směrnice 2014/45/EU. Sloupec „na 1 000“ ukazuje relativní výskyt na 1 000 prohlídek u této stanice.
Lehké závady
192 198 případůkosmetické nebo bez vlivu na bezpečnost, vůz na STK projde
Tato stanice: 1137,6 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 1282,8 na 1 000
Závažné závady
25 167 případůvůz je způsobilý jen na dobu 30 dnů a do té doby musí projít opravnou kontrolou
Tato stanice: 149,0 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 140,6 na 1 000
Nebezpečné závady
1 571 případůvozidlo je vyřazeno z provozu, nesmí jezdit, dokud není opraveno
Tato stanice: 9,3 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 10,2 na 1 000
Srovnání s celostátním průměrem
Způsobilost u 168 957 prohlídek zapsaných na této stanici. Druhé číslo je celostátní průměr pro stejné druhy prohlídek a stejné kategorie vozidel, aby šlo srovnávat stejné se stejným. Rozdíl je 1,4 % ve prospěch této stanice. Příčinu z dat neurčíme: může jít o stav vozidel, která sem jezdí, o zvyklosti regionu i o to, jak stanice hodnotí. Neříkáme, která z nich to je.
Přepočteno na: druh prohlídky a kategorie vozidla.
Jaké vozy zde projíždějí
5 nejčastějších značek podle počtu kontrol na této stanici.
Statistiky podle roku
| Rok | Celkem | Způsobilost na STK |
|---|---|---|
| 2008 | 1 585 | 94,2 % |
| 2009 | 9 668 | 92,3 % |
| 2010 | 10 742 | 91,7 % |
| 2011 | 10 828 | 92,8 % |
| 2012 | 10 814 | 94,0 % |
| 2013 | 10 546 | 94,6 % |
| 2014 | 10 973 | 93,5 % |
| 2015 | 11 973 | 94,3 % |
| 2016 | 9 970 | 92,9 % |
| 2017 | 9 358 | 91,8 % |
| 2018 | 8 648 | 92,9 % |
| 2019 | 8 989 | 93,5 % |
| 2020 | 8 660 | 95,0 % |
| 2021 | 8 895 | 96,0 % |
| 2022 | 8 542 | 95,3 % |
| 2023 | 7 720 | 95,1 % |
| 2024 | 7 627 | 95,0 % |
| 2025 | 7 631 | 94,9 % |
| 2026 | 5 788 | 96,2 % |
Kde stanici najdete
Kdo stanici provozuje
AUTO SKOPEK, s.r.o.
dle registru Ministerstva dopravy
- IČO
- 26836327
- Sídlo
- Šenov
- Telefon
- 596 891 192
- autoskopek2004@volny.cz
Tentýž provozovatel je v registru veden u 2 stanic: Pod Šodkem 1618, 73934 Šenov.
Jak staré vozy sem jezdí
Stáří vozidel při pravidelné prohlídce, vedle stejného rozdělení v kraji Moravskoslezský kraj. Srovnáváme s krajem, a ne s celou republikou, protože stáří vozového parku je regionální.
Silnější pruh je tato stanice, slabší kraj.
Vracejí se sem řidiči
Z 67 017 vozů, které sem přijely poprvé natolik dávno, že jim mezitím měla vyjít další prohlídka, se jich sem vrátilo 32 204, tedy 48,1 %. Vozy, které sem přijely teprve nedávno, do výpočtu nepatří, jinak by číslo měřilo spíš stáří stanice než návraty.
Co tu zapisují častěji než jinde
| Závada | Tato stanice | Celostátně |
|---|---|---|
| Systém mechanického odpružení není funkční nebo nefunguje správně z důvodu chybějící nebo poškozené pružící části (listové pero / pružina / torzní tyč / pružící elementy).kód 5.3.1.3.2 | 0,9 / 1 000 | 0,1 / 1 000 |
| Koroze části rámu nebo pomocného rámu vozidla, která narušuje celkovou pevnost a spolehlivost konstrukce vozidla.kód 6.1.1.3.2 | 8,5 / 1 000 | 1,3 / 1 000 |
| V pohyblivém uložení (pouzdra / čepy / silentbloky) systému mechanického odpružení jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky (třmeny, svorníky) jsou uvolněné nebo spojení neodpovídá požadavkům.kód 5.3.1.1.1 | 4,9 / 1 000 | 1,1 / 1 000 |
| Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.kód 6.1.2.2.1 | 141,8 / 1 000 | 37,7 / 1 000 |
| Brzdové potrubí nebo spojovací prvky jsou poškozeny nebo deformovány nebojsou nadměrně zkorodovány (tzv. hloubková koroze).kód 1.1.11.3.2 | 5,5 / 1 000 | 1,9 / 1 000 |
| Parkovací brzda na některém z kol vozidla není funkční.kód 1.4.1.1.1 | 5,8 / 1 000 | 2,4 / 1 000 |
Počet záznamů na tisíc prohlídek, vedle celostátního čísla pro tutéž závadu. Čím je rozdíl způsobený, z dat nepoznáme - může být ve vozech, které sem jezdí, i v tom, čeho si tady technici všímají.