STK Svitavy, společnost s ručením omezeným, Petrusova 2
Petrusova 2, 56802 Svitavy
Způsobilé na 30 dnů 7,4 % · Nezpůsobilé 2,7 % (celkem 10,1 % bez plné způsobilosti, z 253 119 prohlídek)
Způsobilost na STK 89,9 % · celostátní průměr 92,8 % · medián doby 41 min · celostátní průměr 48 min
Ve kterých měsících se sem jezdí nejméně
Měsíční objem prohlídek za celou historii evidence. Méně prohlídek obvykle znamená kratší čekání, délku fronty ale neměříme.
Stanice technické kontroly ve Svitavách má v evidenci 253 119 kontrol. Plnou způsobilost z nich má 89,9 %, medián doby prohlídky je 41 min.
Kdy se sem jezdí na prohlídku
Čas zahájení 27 036 prohlídek, které Petrusova 2, 56802 Svitavy zapsala za poslední 2 roky. Nejvíc jich začíná v středa kolem 7:00. Není to otevírací doba stanice, jen hodiny, kdy se sem skutečně jezdilo.
| 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| po | |||||||||||
| út | |||||||||||
| st | |||||||||||
| čt | |||||||||||
| pá |
Co tu dělají
Protokoly tu podepisují 4 technici. Opakovaná prohlídka, tedy návrat vozu po nálezu závady, tvoří 13,2 % zdejších protokolů.
Doba kontroly
Většina kontrol skončí do 122 min.
Nejčastější závady
Rozdělené podle závažnosti dle směrnice 2014/45/EU. Sloupec „na 1 000“ ukazuje relativní výskyt na 1 000 prohlídek u této stanice.
Lehké závady
488 787 případůkosmetické nebo bez vlivu na bezpečnost, vůz na STK projde
Tato stanice: 1931,1 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 1282,8 na 1 000
Závažné závady
59 930 případůvůz je způsobilý jen na dobu 30 dnů a do té doby musí projít opravnou kontrolou
Tato stanice: 236,8 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 140,6 na 1 000
Nebezpečné závady
7 001 případůvozidlo je vyřazeno z provozu, nesmí jezdit, dokud není opraveno
Tato stanice: 27,7 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 10,2 na 1 000
Srovnání s celostátním průměrem
Způsobilost u 253 119 prohlídek zapsaných na této stanici. Druhé číslo je celostátní průměr pro stejné druhy prohlídek a stejné kategorie vozidel, aby šlo srovnávat stejné se stejným. Rozdíl je 3,0 % v neprospěch této stanice. Příčinu z dat neurčíme: může jít o stav vozidel, která sem jezdí, o zvyklosti regionu i o to, jak stanice hodnotí. Neříkáme, která z nich to je.
Přepočteno na: druh prohlídky a kategorie vozidla.
Jaké vozy zde projíždějí
5 nejčastějších značek podle počtu kontrol na této stanici.
Statistiky podle roku
| Rok | Celkem | Způsobilost na STK |
|---|---|---|
| 2008 | 3 468 | 92,3 % |
| 2009 | 12 829 | 91,3 % |
| 2010 | 12 856 | 92,0 % |
| 2011 | 12 903 | 90,3 % |
| 2012 | 13 694 | 89,7 % |
| 2013 | 13 292 | 89,4 % |
| 2014 | 13 779 | 90,4 % |
| 2015 | 14 048 | 92,0 % |
| 2016 | 13 316 | 91,0 % |
| 2017 | 13 524 | 92,1 % |
| 2018 | 14 187 | 89,4 % |
| 2019 | 14 822 | 89,5 % |
| 2020 | 15 339 | 90,4 % |
| 2021 | 15 696 | 89,0 % |
| 2022 | 16 349 | 90,4 % |
| 2023 | 14 392 | 91,3 % |
| 2024 | 15 028 | 86,5 % |
| 2025 | 13 799 | 85,8 % |
| 2026 | 9 798 | 86,8 % |
Kde stanici najdete
Kdo stanici provozuje
STK Svitavy, společnost s ručením omezeným
dle registru Ministerstva dopravy
- IČO
- 64791254
- Sídlo
- Svitavy
- Telefon
- 461 534 195
- stk.svitavy@tiscali.cz
Jak staré vozy sem jezdí
Stáří vozidel při pravidelné prohlídce, vedle stejného rozdělení v kraji Pardubický kraj. Srovnáváme s krajem, a ne s celou republikou, protože stáří vozového parku je regionální.
Silnější pruh je tato stanice, slabší kraj.
Vracejí se sem řidiči
Z 77 719 vozů, které sem přijely poprvé natolik dávno, že jim mezitím měla vyjít další prohlídka, se jich sem vrátilo 43 469, tedy 55,9 %. Vozy, které sem přijely teprve nedávno, do výpočtu nepatří, jinak by číslo měřilo spíš stáří stanice než návraty.
Co tu zapisují častěji než jinde
| Závada | Tato stanice | Celostátně |
|---|---|---|
| Vozidlo nedosahuje předepsaného brzdného účinku pro provozní brždění.kód 1.2.2.1 | 6,4 / 1 000 | 0,9 / 1 000 |
| Brzdové potrubí nebo spojovací prvky jsou poškozeny nebo deformovány nebojsou nadměrně zkorodovány (tzv. hloubková koroze).kód 1.1.11.3.2 | 7,6 / 1 000 | 1,9 / 1 000 |
| Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.kód 2.1.3.7.1 | 182,3 / 1 000 | 47,4 / 1 000 |
| Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený tak, že poškození zjevně ovlivňuje nebo bude ovlivňovat jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.kód 4.1.1.2.2 | 7,8 / 1 000 | 2,1 / 1 000 |
| V systému zavěšení kol (např. čepy / pouzdra / silentbloky) jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky jsou uvolněné.kód 5.3.3.1.1 | 9,2 / 1 000 | 2,7 / 1 000 |
| Na vozidle nesvítí žádná brzdová svítilna.kód 4.3.1.1.3 | 2,4 / 1 000 | 0,8 / 1 000 |
Počet záznamů na tisíc prohlídek, vedle celostátního čísla pro tutéž závadu. Čím je rozdíl způsobený, z dat nepoznáme - může být ve vozech, které sem jezdí, i v tom, čeho si tady technici všímají.