AUTO Holý, s.r.o., Přílepská 1909
Přílepská 1909, 25263 Roztoky
Způsobilé na 30 dnů 3,7 % · Nezpůsobilé 1,4 % (celkem 5,1 % bez plné způsobilosti, z 268 474 prohlídek)
Způsobilost na STK 94,9 % · celostátní průměr 92,8 % · medián doby 37 min · celostátní průměr 48 min
Ve kterých měsících se sem jezdí nejméně
Měsíční objem prohlídek za celou historii evidence. Méně prohlídek obvykle znamená kratší čekání, délku fronty ale neměříme.
Statistika stanice v Roztokách podle veřejných záznamů: 268 474 kontrol celkem, medián délky prohlídky 37 min, plná způsobilost 94,9 %.
Kdy se sem jezdí na prohlídku
Čas zahájení 26 799 prohlídek, které Přílepská 1909, 25263 Roztoky zapsala za poslední 2 roky. Nejvíc jich začíná v čtvrtek kolem 8:00. Není to otevírací doba stanice, jen hodiny, kdy se sem skutečně jezdilo.
| 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| po | |||||||||||
| út | |||||||||||
| st | |||||||||||
| čt | |||||||||||
| pá |
Co tu dělají
Protokoly tu podepisují 3 technici. Opakovaná prohlídka, tedy návrat vozu po nálezu závady, tvoří 5,7 % zdejších protokolů.
Doba kontroly
Většina kontrol skončí do 102 min.
Nejčastější závady
Rozdělené podle závažnosti dle směrnice 2014/45/EU. Sloupec „na 1 000“ ukazuje relativní výskyt na 1 000 prohlídek u této stanice.
Lehké závady
367 565 případůkosmetické nebo bez vlivu na bezpečnost, vůz na STK projde
Tato stanice: 1369,1 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 1282,8 na 1 000
Závažné závady
20 894 případůvůz je způsobilý jen na dobu 30 dnů a do té doby musí projít opravnou kontrolou
Tato stanice: 77,8 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 140,6 na 1 000
Nebezpečné závady
2 422 případůvozidlo je vyřazeno z provozu, nesmí jezdit, dokud není opraveno
Tato stanice: 9,0 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 10,2 na 1 000
Srovnání s celostátním průměrem
Způsobilost u 268 474 prohlídek zapsaných na této stanici. Druhé číslo je celostátní průměr pro stejné druhy prohlídek a stejné kategorie vozidel, aby šlo srovnávat stejné se stejným. Rozdíl je 2,3 % ve prospěch této stanice. Příčinu z dat neurčíme: může jít o stav vozidel, která sem jezdí, o zvyklosti regionu i o to, jak stanice hodnotí. Neříkáme, která z nich to je.
Přepočteno na: druh prohlídky a kategorie vozidla.
Jaké vozy zde projíždějí
5 nejčastějších značek podle počtu kontrol na této stanici.
Statistiky podle roku
| Rok | Celkem | Způsobilost na STK |
|---|---|---|
| 2008 | 3 197 | 92,3 % |
| 2009 | 12 949 | 93,4 % |
| 2010 | 13 148 | 94,1 % |
| 2011 | 14 308 | 94,4 % |
| 2012 | 13 960 | 93,9 % |
| 2013 | 13 930 | 94,6 % |
| 2014 | 14 513 | 95,0 % |
| 2015 | 15 994 | 95,1 % |
| 2016 | 16 102 | 94,9 % |
| 2017 | 15 993 | 95,6 % |
| 2018 | 16 786 | 94,8 % |
| 2019 | 16 104 | 94,1 % |
| 2020 | 14 875 | 95,6 % |
| 2021 | 15 456 | 96,3 % |
| 2022 | 16 611 | 96,7 % |
| 2023 | 15 783 | 97,0 % |
| 2024 | 15 333 | 93,7 % |
| 2025 | 13 818 | 93,3 % |
| 2026 | 9 614 | 95,0 % |
Kde stanici najdete
Kdo stanici provozuje
AUTO Holý, s.r.o.
dle registru Ministerstva dopravy
- IČO
- 25110225
- Sídlo
- Roztoky
- Telefon
- 233 910 035
- auto-holy@volny.cz
Kategorie vozidel zapsané v oprávnění: C, L, M1, N1, O1, O2, OT1, OT2, OT3, OT4, R, S, T, Z.
Jak staré vozy sem jezdí
Stáří vozidel při pravidelné prohlídce, vedle stejného rozdělení v kraji Středočeský kraj. Srovnáváme s krajem, a ne s celou republikou, protože stáří vozového parku je regionální.
Silnější pruh je tato stanice, slabší kraj.
Vracejí se sem řidiči
Z 103 118 vozů, které sem přijely poprvé natolik dávno, že jim mezitím měla vyjít další prohlídka, se jich sem vrátilo 47 728, tedy 46,3 %. Vozy, které sem přijely teprve nedávno, do výpočtu nepatří, jinak by číslo měřilo spíš stáří stanice než návraty.
Co tu zapisují častěji než jinde
| Závada | Tato stanice | Celostátně |
|---|---|---|
| U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy).kód 4.1.1.1.4 | 138,1 / 1 000 | 36 / 1 000 |
| Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.kód 3.2.1.2 | 113,5 / 1 000 | 34,1 / 1 000 |
| Naměřená hodnota kouřivosti přesahuje úroveň korigovaného součinitele absorpce uvedenou na štítku výrobce.kód 8.2.2.2.1.1 | 3,6 / 1 000 | 1,5 / 1 000 |
| Na vozidle nesvítí žádná brzdová svítilna.kód 4.3.1.1.3 | 1,8 / 1 000 | 0,8 / 1 000 |
| Nesvítí některý povinný světlomet.kód 4.1.1.1.3 | 2,3 / 1 000 | 1,2 / 1 000 |
| Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.kód 1.1.14.1.1 | 132,6 / 1 000 | 73,2 / 1 000 |
Počet záznamů na tisíc prohlídek, vedle celostátního čísla pro tutéž závadu. Čím je rozdíl způsobený, z dat nepoznáme - může být ve vozech, které sem jezdí, i v tom, čeho si tady technici všímají.