JISTAB,a.s., Suchdolská 682
Suchdolská 682, 25262 Horoměřice
Způsobilé na 30 dnů 5,7 % · Nezpůsobilé 0,6 % (celkem 6,3 % bez plné způsobilosti, z 384 712 prohlídek)
Způsobilost na STK 93,6 % · celostátní průměr 92,8 % · medián doby 37 min · celostátní průměr 48 min
Ve kterých měsících se sem jezdí nejméně
Měsíční objem prohlídek za celou historii evidence. Méně prohlídek obvykle znamená kratší čekání, délku fronty ale neměříme.
Stanice technické kontroly v Horoměřicích má v evidenci 384 712 kontrol. Plnou způsobilost z nich má 93,6 %, medián doby prohlídky je 37 min.
Kdy se sem jezdí na prohlídku
Čas zahájení 41 798 prohlídek, které Suchdolská 682, 25262 Horoměřice zapsala za poslední 2 roky. Nejvíc jich začíná v úterý kolem 10:00. Není to otevírací doba stanice, jen hodiny, kdy se sem skutečně jezdilo.
| 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| po | |||||||||||||
| út | |||||||||||||
| st | |||||||||||||
| čt | |||||||||||||
| pá |
Co tu dělají
Protokoly tu podepisují 4 technici. Opakovaná prohlídka, tedy návrat vozu po nálezu závady, tvoří 5,2 % zdejších protokolů.
Doba kontroly
Většina kontrol skončí do 77 min.
Nejčastější závady
Rozdělené podle závažnosti dle směrnice 2014/45/EU. Sloupec „na 1 000“ ukazuje relativní výskyt na 1 000 prohlídek u této stanice.
Lehké závady
658 604 případůkosmetické nebo bez vlivu na bezpečnost, vůz na STK projde
Tato stanice: 1711,9 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 1282,8 na 1 000
Závažné závady
51 193 případůvůz je způsobilý jen na dobu 30 dnů a do té doby musí projít opravnou kontrolou
Tato stanice: 133,1 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 140,6 na 1 000
Nebezpečné závady
1 722 případůvozidlo je vyřazeno z provozu, nesmí jezdit, dokud není opraveno
Tato stanice: 4,5 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 10,2 na 1 000
Srovnání s celostátním průměrem
Způsobilost u 384 712 prohlídek zapsaných na této stanici. Druhé číslo je celostátní průměr pro stejné druhy prohlídek a stejné kategorie vozidel, aby šlo srovnávat stejné se stejným. Rozdíl je 1,3 % ve prospěch této stanice. Příčinu z dat neurčíme: může jít o stav vozidel, která sem jezdí, o zvyklosti regionu i o to, jak stanice hodnotí. Neříkáme, která z nich to je.
Přepočteno na: druh prohlídky a kategorie vozidla.
Jaké vozy zde projíždějí
5 nejčastějších značek podle počtu kontrol na této stanici.
Statistiky podle roku
| Rok | Celkem | Způsobilost na STK |
|---|---|---|
| 2008 | 5 190 | 91,7 % |
| 2009 | 19 488 | 92,8 % |
| 2010 | 19 906 | 93,5 % |
| 2011 | 21 162 | 92,7 % |
| 2012 | 22 531 | 93,1 % |
| 2013 | 22 709 | 93,1 % |
| 2014 | 20 945 | 93,1 % |
| 2015 | 22 437 | 94,2 % |
| 2016 | 20 382 | 92,8 % |
| 2017 | 20 527 | 93,8 % |
| 2018 | 20 097 | 94,8 % |
| 2019 | 20 989 | 94,0 % |
| 2020 | 21 080 | 93,5 % |
| 2021 | 21 892 | 94,4 % |
| 2022 | 23 573 | 94,6 % |
| 2023 | 22 149 | 93,9 % |
| 2024 | 22 956 | 93,4 % |
| 2025 | 21 677 | 94,0 % |
| 2026 | 15 022 | 94,5 % |
Kde stanici najdete
Kdo stanici provozuje
JISTAB,a.s.
dle registru Ministerstva dopravy
- IČO
- 63079003
- Sídlo
- Horoměřice
- Telefon
- +420 602 332 600
- stk@jistab.cz
Jak staré vozy sem jezdí
Stáří vozidel při pravidelné prohlídce, vedle stejného rozdělení v kraji Středočeský kraj. Srovnáváme s krajem, a ne s celou republikou, protože stáří vozového parku je regionální.
Silnější pruh je tato stanice, slabší kraj.
Vracejí se sem řidiči
Z 149 241 vozů, které sem přijely poprvé natolik dávno, že jim mezitím měla vyjít další prohlídka, se jich sem vrátilo 61 160, tedy 41,0 %. Vozy, které sem přijely teprve nedávno, do výpočtu nepatří, jinak by číslo měřilo spíš stáří stanice než návraty.
Co tu zapisují častěji než jinde
| Závada | Tato stanice | Celostátně |
|---|---|---|
| Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.kód 6.1.2.2.1 | 101,8 / 1 000 | 37,7 / 1 000 |
| V pohyblivém uložení (pouzdra / čepy / silentbloky / tyčky s kulovými čepy) zařízení stabilizátoru jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky jsou uvolněné, prasklé nebo chybí nebo spojení neodpovídá požadavkům.kód 5.3.1.4.1 | 4 / 1 000 | 1,8 / 1 000 |
| Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.kód 6.1.1.3.1 | 268,1 / 1 000 | 122,5 / 1 000 |
| Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.kód 4.1.1.2.1 | 132,4 / 1 000 | 63,1 / 1 000 |
| Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu.kód 8.4.1.1.1 | 5,1 / 1 000 | 3 / 1 000 |
Počet záznamů na tisíc prohlídek, vedle celostátního čísla pro tutéž závadu. Čím je rozdíl způsobený, z dat nepoznáme - může být ve vozech, které sem jezdí, i v tom, čeho si tady technici všímají.