STK Divišov s.r.o., Na Pile 300
Na Pile 300, 25726 Divišov
Způsobilé na 30 dnů 4,6 % · Nezpůsobilé 1,7 % (celkem 6,3 % bez plné způsobilosti, z 154 375 prohlídek)
Způsobilost na STK 93,8 % · celostátní průměr 92,8 % · medián doby 36 min · celostátní průměr 48 min
Ve kterých měsících se sem jezdí nejméně
Měsíční objem prohlídek za celou historii evidence. Méně prohlídek obvykle znamená kratší čekání, délku fronty ale neměříme.
Statistika stanice v Divišově podle veřejných záznamů: 154 375 kontrol celkem, medián délky prohlídky 36 min, plná způsobilost 93,8 %.
Kdy se sem jezdí na prohlídku
Čas zahájení 16 663 prohlídek, které Na Pile 300, 25726 Divišov zapsala za poslední 2 roky. Nejvíc jich začíná v sobota kolem 8:00. Není to otevírací doba stanice, jen hodiny, kdy se sem skutečně jezdilo.
| 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| po | ||||||||||||||
| út | ||||||||||||||
| st | ||||||||||||||
| čt | ||||||||||||||
| pá | ||||||||||||||
| so |
Co tu dělají
Protokoly tu podepisuje 7 techniků. Opakovaná prohlídka, tedy návrat vozu po nálezu závady, tvoří 5,2 % zdejších protokolů.
Doba kontroly
Většina kontrol skončí do 87 min.
Nejčastější závady
Rozdělené podle závažnosti dle směrnice 2014/45/EU. Sloupec „na 1 000“ ukazuje relativní výskyt na 1 000 prohlídek u této stanice.
Lehké závady
258 991 případůkosmetické nebo bez vlivu na bezpečnost, vůz na STK projde
Tato stanice: 1677,7 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 1282,8 na 1 000
Závažné závady
14 441 případůvůz je způsobilý jen na dobu 30 dnů a do té doby musí projít opravnou kontrolou
Tato stanice: 93,5 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 140,6 na 1 000
Nebezpečné závady
1 792 případůvozidlo je vyřazeno z provozu, nesmí jezdit, dokud není opraveno
Tato stanice: 11,6 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 10,2 na 1 000
Srovnání s celostátním průměrem
Způsobilost u 154 375 prohlídek zapsaných na této stanici. Druhé číslo je celostátní průměr pro stejné druhy prohlídek a stejné kategorie vozidel, aby šlo srovnávat stejné se stejným. Rozdíl je 0,9 % ve prospěch této stanice. Příčinu z dat neurčíme: může jít o stav vozidel, která sem jezdí, o zvyklosti regionu i o to, jak stanice hodnotí. Neříkáme, která z nich to je.
Přepočteno na: druh prohlídky a kategorie vozidla.
Jaké vozy zde projíždějí
5 nejčastějších značek podle počtu kontrol na této stanici.
Statistiky podle roku
| Rok | Celkem | Způsobilost na STK |
|---|---|---|
| 2008 | 1 820 | 93,7 % |
| 2009 | 6 392 | 94,6 % |
| 2010 | 7 168 | 91,9 % |
| 2011 | 6 373 | 94,2 % |
| 2012 | 8 450 | 94,3 % |
| 2013 | 9 285 | 93,7 % |
| 2014 | 8 571 | 93,7 % |
| 2015 | 8 405 | 93,3 % |
| 2016 | 9 219 | 93,9 % |
| 2017 | 9 150 | 94,1 % |
| 2018 | 9 880 | 93,2 % |
| 2019 | 9 394 | 93,5 % |
| 2020 | 9 834 | 92,0 % |
| 2021 | 10 288 | 94,3 % |
| 2022 | 9 356 | 93,1 % |
| 2023 | 7 762 | 95,6 % |
| 2024 | 8 276 | 94,8 % |
| 2025 | 8 470 | 94,0 % |
| 2026 | 6 282 | 94,1 % |
Kde stanici najdete
Kdo stanici provozuje
STK Divišov s.r.o.
dle registru Ministerstva dopravy
- IČO
- 25057251
- Sídlo
- Praha
- Telefon
- +420777124303
- info@stkdivisov.cz
Kategorie vozidel zapsané v oprávnění: C, L, M1, N1, O1, O2, OT1, OT2, OT3, OT4, R, S, T, Z.
Tentýž provozovatel je v registru veden u 3 stanic: Brigádníků 3067/6, 10101 Praha 10, Průmyslová 1851, 25801 Vlašim.
Jak staré vozy sem jezdí
Stáří vozidel při pravidelné prohlídce, vedle stejného rozdělení v kraji Středočeský kraj. Srovnáváme s krajem, a ne s celou republikou, protože stáří vozového parku je regionální.
Silnější pruh je tato stanice, slabší kraj.
Vracejí se sem řidiči
Z 61 356 vozů, které sem přijely poprvé natolik dávno, že jim mezitím měla vyjít další prohlídka, se jich sem vrátilo 26 415, tedy 43,1 %. Vozy, které sem přijely teprve nedávno, do výpočtu nepatří, jinak by číslo měřilo spíš stáří stanice než návraty.
Co tu zapisují častěji než jinde
| Závada | Tato stanice | Celostátně |
|---|---|---|
| Směrová světla nelze uvést v činnost nebo spínač směrových světel není spolehlivý.kód 4.4.2.1.4 | 0,6 / 1 000 | 0 / 1 000 |
| Netěsnost nápravy.kód 5.1.1.5.1 | 226,9 / 1 000 | 41 / 1 000 |
| Nesvítí zadní směrová svítilna na straně přivrácené do středu vozovky.kód 4.4.1.1.3 | 0,9 / 1 000 | 0,2 / 1 000 |
| U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy).kód 4.1.1.1.4 | 104,1 / 1 000 | 36 / 1 000 |
| Na vozidle nesvítí žádná brzdová svítilna.kód 4.3.1.1.3 | 2 / 1 000 | 0,8 / 1 000 |
| Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.kód 4.1.1.2.1 | 101 / 1 000 | 63,1 / 1 000 |
Počet záznamů na tisíc prohlídek, vedle celostátního čísla pro tutéž závadu. Čím je rozdíl způsobený, z dat nepoznáme - může být ve vozech, které sem jezdí, i v tom, čeho si tady technici všímají.