REVIT, spol. s r.o., Dlouhé Pole

Dlouhé Pole, 25601 Benešov

Kontrol
427 691
Způsobilost na STK
94,1 %
Medián doby
51 min
Za 12 měsíců
23 446

Způsobilé na 30 dnů 4,6 % · Nezpůsobilé 1,3 % (celkem 5,9 % bez plné způsobilosti, z 427 691 prohlídek)

Způsobilost na STK 94,1 % · celostátní průměr 92,8 % · medián doby 51 min · celostátní průměr 48 min

Ve kterých měsících se sem jezdí nejméně

Měsíční objem prohlídek za celou historii evidence. Méně prohlídek obvykle znamená kratší čekání, délku fronty ale neměříme.

30 tis.
led
30 tis.
úno
39 tis.
bře
41 tis.
dub
45 tis.
kvě
42 tis.
čvn
36 tis.
čvc
36 tis.
srp
34 tis.
zář
38 tis.
říj
35 tis.
lis
24 tis.
pro

Statistika stanice v Benešově podle veřejných záznamů: 427 691 kontrol celkem, medián délky prohlídky 51 min, plná způsobilost 94,1 %.

Kdy se sem jezdí na prohlídku

Čas zahájení 49 159 prohlídek, které Dlouhé Pole, 25601 Benešov zapsala za poslední 2 roky. Nejvíc jich začíná v čtvrtek kolem 7:00. Není to otevírací doba stanice, jen hodiny, kdy se sem skutečně jezdilo.

6789101112131415161718
po
út
st
čt
pá

Co tu dělají

Pravidelná prohlídka
77,9 %
Evidenční kontrola
7,5 %
Opakovaná prohlídka
7,4 %
Před registrací
6,3 %
ostatní
1,0 %

Protokoly tu podepisuje 5 techniků. Opakovaná prohlídka, tedy návrat vozu po nálezu závady, tvoří 7,6 % zdejších protokolů.

Doba kontroly

Krátká
22 min
10 % nejrychlejších
Obvyklá
51 min
medián
Dlouhá
109 min
10 % nejdelších

Většina kontrol skončí do 109 min.

Nejčastější závady

Rozdělené podle závažnosti dle směrnice 2014/45/EU. Sloupec „na 1 000“ ukazuje relativní výskyt na 1 000 prohlídek u této stanice.

A

Lehké závady

509 121 případů

kosmetické nebo bez vlivu na bezpečnost, vůz na STK projde

Tato stanice: 1190,4 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 1282,8 na 1 000

Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku
82 044
191.8 na 1 000
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení
65 908
154.1 na 1 000
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení
35 483
83 na 1 000
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku
30 475
71.3 na 1 000
Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu.
Podvozek a části připevněné k podvozku
26 358
61.6 na 1 000
B

Závažné závady

41 578 případů

vůz je způsobilý jen na dobu 30 dnů a do té doby musí projít opravnou kontrolou

Tato stanice: 97,2 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 140,6 na 1 000

Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení
1 592
3.7 na 1 000
Nesvítí některá povinná brzdová svítilna.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení
1 446
3.4 na 1 000
Koroze části karosérie, kabiny nebo nástavby vozidla, která narušuje celkovou pevnost a spolehlivost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku
1 182
2.8 na 1 000
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí žádný světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení
1 146
2.7 na 1 000
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla
1 138
2.7 na 1 000
C

Nebezpečné závady

2 838 případů

vozidlo je vyřazeno z provozu, nesmí jezdit, dokud není opraveno

Tato stanice: 6,6 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 10,2 na 1 000

Na vozidle nesvítí žádná brzdová svítilna.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení
456
1.1 na 1 000
Rozdíl brzdných sil (při brždění nebo odbrzdění) na kolech téže nápravy je větší než 30 %. V případě jízdní zkoušky se vozidlo nadměrně vychyluje z přímého směru.
Brzdové zařízení
363
0.8 na 1 000
Žádné z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou není funkční.
Brzdové zařízení
219
0.5 na 1 000

Srovnání s celostátním průměrem

Tato stanice
94,1 %
Celostátně u stejných prohlídek
92,8 %

Způsobilost u 427 691 prohlídek zapsaných na této stanici. Druhé číslo je celostátní průměr pro stejné druhy prohlídek a stejné kategorie vozidel, aby šlo srovnávat stejné se stejným. Rozdíl je 1,3 % ve prospěch této stanice. Příčinu z dat neurčíme: může jít o stav vozidel, která sem jezdí, o zvyklosti regionu i o to, jak stanice hodnotí. Neříkáme, která z nich to je.

Přepočteno na: druh prohlídky a kategorie vozidla.

Jaké vozy zde projíždějí

5 nejčastějších značek podle počtu kontrol na této stanici.

Statistiky podle roku

RokCelkemZpůsobilost na STK
20085 33292,7 %
200921 19992,4 %
201019 13292,9 %
201119 67693,8 %
201219 47394,1 %
201319 83194,1 %
201421 07693,8 %
201525 83495,1 %
201623 19394,5 %
201722 62694,4 %
201823 62495,0 %
201925 95294,8 %
202026 33395,1 %
202127 10895,7 %
202229 16495,6 %
202327 16495,1 %
202427 79792,6 %
202525 29792,0 %
202617 88091,8 %

Kde stanici najdete

Dlouhé Pole
25601 Benešov

Kdo stanici provozuje

REVIT, spol. s r.o.

dle registru Ministerstva dopravy

IČO
62966294
Sídlo
Benešov
Telefon
317 726 351
E-mail
stkbenesov@seznam.cz
Technická kontrolaZkušební staniceMěření emisí

Kategorie vozidel zapsané v oprávnění: C, L, M1, M2, M3, N1, N2, N3, O1, O2, O3, O4, OT1, OT2, OT3, OT4, R, S, T, Z.

Jak staré vozy sem jezdí

Stáří vozidel při pravidelné prohlídce, vedle stejného rozdělení v kraji Středočeský kraj. Srovnáváme s krajem, a ne s celou republikou, protože stáří vozového parku je regionální.

4 až 7 let
19,8 % / 20,5 %
8 až 11 let
22,3 % / 22,8 %
12 až 15 let
23,3 % / 24,1 %
16 až 19 let
19,2 % / 18,7 %
20 až 23 let
15,4 % / 13,8 %

Silnější pruh je tato stanice, slabší kraj.

Vracejí se sem řidiči

Z 126 859 vozů, které sem přijely poprvé natolik dávno, že jim mezitím měla vyjít další prohlídka, se jich sem vrátilo 67 136, tedy 52,9 %. Vozy, které sem přijely teprve nedávno, do výpočtu nepatří, jinak by číslo měřilo spíš stáří stanice než návraty.

Co tu zapisují častěji než jinde

ZávadaTato staniceCelostátně
Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu.kód 6.1.1.2.161,6 / 1 00025,5 / 1 000
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.kód 1.1.14.1.1154,1 / 1 00073,2 / 1 000
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.kód 2.1.3.7.183 / 1 00047,4 / 1 000
Na vozidle nesvítí žádná brzdová svítilna.kód 4.3.1.1.31,1 / 1 0000,8 / 1 000

Počet záznamů na tisíc prohlídek, vedle celostátního čísla pro tutéž závadu. Čím je rozdíl způsobený, z dat nepoznáme - může být ve vozech, které sem jezdí, i v tom, čeho si tady technici všímají.

Další stanice v okrese Benešov

Než pojedete na STK

Pokud jste auto právě koupili a chcete znát jeho historii STK, zkontrolujte VIN na Proklepni.