Volkswagen CC 2013

2.0 Nafta 103 kW

Kód motoru: CFF · 2 kódové varianty

Specifikace motoru

Nafta
Palivo
103 kW
Výkon (140 k)
~2 000 cm³
Objem
4,9 l/100 km
Ø spotřeba
127 g/km
Ø CO₂
213 km/h
Max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Euro 5· Ø hmotnost 1 566 kg· rozvor 2 708 mm· délka 4 802 mm
Zahrnuté varianty paliva: nafta
Evidováno
83
V provozu
78
Způsobilost na STK
94,6 %
STK kontrol
775

Způsobilé na 30 dnů 5,3 % · Nezpůsobilé 0,1 % (celkem 5,4 % bez plné způsobilosti, z 775 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 220 000 Kčmedián 249 000 Kčdo 292 250 Kč

2.0 Nafta 103 kW je druhá nejpočetnější motorizace u Volkswagenu CC ročníku 2013. V registrech je evidováno 83 vozů (37,6 % ročníku).

Tato motorizace94,6 %
Ročník celkem95,3 %
Model celkem95,9 %
Značka celkem94,2 %

Způsobilost na STK podle nájezdu

Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.

Pásmo nájezduZpůsobilost na STK
do 100 000 km96,6 %
100-200 000 km94,2 %
200-300 000 km89,4 %

Spolehlivost mezi motory ročníku

Plná způsobilost tohoto motoru je 94,6 % (775 prohlídek), tedy mírně pod průměrem (o 0,8 procentního bodu) mezi motory ročníku 2013 (ročník průměrně 95,3 %).

Plnou způsobilost mělo 94,6 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,3 % a „Nezpůsobilé“ 0,1 % ze všech prohlídek (celkem 5,4 % bez plné způsobilosti).

Na co se zaměřit u motorizace 2.0 Nafta 103 kW

Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.

ZávadaČastěji
Poškozené písmo registrační značkyIdentifikace vozidla · kód 0.1.3.1A1,35×
Jak číst tabulku: první dvě čísla říkají, kolikrát na tisíc prohlídek technici závadu zapsali - u těchto vozů a u stejně starých vozů celkem. Sloupec Častěji je poměr mezi nimi. U malého počtu prohlídek ho držíme blíž k průměru, aby jedna dvě závady nevypadaly jako pravidlo. Drobné závady (A) na STK nevadí, ukazují spíš, jak se o vůz staral předchozí majitel.
Menší vzorek: 524 prohlídek, čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021

Kdy se tyto závady objevují poprvé

Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.

ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Poškozené písmo registrační značkykód 0.1.3.19 let150

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

3,6 %
měření této motorizace s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 612 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Rozložení kódů motoru

Z 83 vozidel této motorizace se v registru eviduje 2 kódů typu motoru:

CFF
97,6 %81 ks
CFFB
2,4 %2 ks

Další motorizace Volkswagenu CC 2013

Cenový odhad

220 000
od Kč
249 000
medián Kč
292 250
do Kč

Při nájezdu kolem 154 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km377 000 Kč
100 000 km291 000 Kč
150 000 km251 000 Kč
200 000 km214 000 Kč
250 000 km186 000 Kč

Cenový odhad pro tuto motorizaci

Motorizace 2.0 Nafta 103 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 249 000 Kč (při typickém nájezdu 153 995 km). Běžné rozmezí je 220 000–292 250 Kč.

Cenově odpovídá mediánu ročníku 2013 (240 000 Kč).

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 377 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 186 000 Kč.

Jiné ročníky Volkswagenu CC

Proklepněte konkrétní Volkswagen CC 2013 2.0 Nafta 103 kW

Zadejte VIN a ověřte stav tachometru, STK záznamy a počet majitelů tohoto konkrétního motoru.